Як замовити
Як замовити

Порядок оформлення замовлення

1. Попередня консультація

Людині, що зіткнулась із втратою інформації вперше, достатньо складно зрозуміти, які заходи слід вживати в даній ситуації. Спроби відновити видалені файли самостійно можуть зробити неможливим подальше відновлення інформації. Для запобігання можливих помилок зі сторони користувача, в Центрі відновлення інформації ЕПОС відкрито консультаційну лінію. Замовник отримає рекомендацію спеціаліста з приводу того, яких заходів слід вжити, і чого категорично не слід робити в даній ситуації. Консультацію можна отримати за телефоном, ICQ, Skype, або через діалогове вікно допомога онлайн праворуч.

2. Доставка носія в Центр відновлення інформації ЕПОС

Для проведення безкоштовної діагностики необхідно доставити носій в Центр відновлення інформації. Можна привезти накопичувач особисто, або ж скористатись послугами служб кур’єрської доставки. Будь ласка, вказуйте адресу отримувача точно так:

Центр відновлення інформації ЕПОС
ул. Верхній Вал, 32,
м. Київ, Украина, 04071
Тел./факс: +38 (044) 467-7540

Ретельно упакуйте накопичувач перед відправкою, адже більшість носіїв інформації доволі чутливі до механічних впливів. Бажано вкласти накопичувач в заводський пластиковий контейнер (його можна взяти в будь-якій комп’ютерній фірмі) для запобігання впливу статичної електрики. Контейнер потрібно упакувати в картонну коробку, прокласти з усіх сторін поролон товщиною 1-2 см та/чи обгорнути пакувальною плівкою в 2-3 шари. Такий спосіб пакування захистить накопичувач від механічних пошкоджень при пересиланні. В посилку необхідно вкласти контактну інформацію, за якою можливо зв’язатись з Замовником після проведення діагностики. На посилці обов’язково потрібно зробити примітку КРИХКЕ.

3. Експрес-діагностика носія, визначення вартості та узгодження строків виконання робіт

При надходженні носія до Центру відновлення інформації, інженери проводять експрес-діагностику, визначають ступінь пошкодження накопичувача та приблизний алгоритм робіт з відновлення інформації. Менеджери ознайомлюють Замовника з результатами діагностики та визначають базову вартість робіт. Після цього Замовник може обрати найбільш прийнятні строки виконання робіт:

Стандартне замовлення СТАНДАРТНИЙ
Носій записується в чергу. Строк виконання робіт - 3-10 днів.
Пріоритетне замовлення ПРІОРИТЕТНИЙ
Носій записується в чергу, але має підвищений пріоритет. Строк виконання робіт - 1-3 дні.
Термінове замовлення ТЕРМІНОВИЙ
Роботи виконуються протягом 24 годин.
Екстрене замовлення ЕКСТРЕНИЙ
Інженери приступають до виконання робіт одразу після оформлення замовлення та відновлюють інформацію в мінімальні строки.

4. Форма замовлення

Форма замовлення являє собою анкету, заповнюючи яку, замовник надає відомості про носій, найбільш важливу інформацію та принцип її організації, описує за яких обставин втратилась інформація. До заповнення форми слід відноситись з максимальною відповідальністю, адже на основі вказаної інформації розробляється основний алгоритм робіт з відновлення інформації (наприклад, відновлення видалених файлів відрізняється від відновлення RAID-масиву). Також у формі замовлення вказуються строки виконання робіт та вибирається носій, на який буде перенесено відновлену інформацію. За необхідності, додатково укладається договір конфіденційності. Після заповнення анкети та оформлення замовлення спеціалісти Центру приступають до виконання робіт з відновлення інформації.

5. Перевірка результатів Замовником, оплата та отримання інформації

Уточнити стан замовлення можна на сайті recovery.epos.ua. Номер і код замовлення вказані у Квитанції на прийом виробів у ремонт, яку отримує Замовник при оформленні замовлення.
Де знайти номер і код замовлення?

Для перевірки відновлених даних бажано особисто приїхати до Центру відновлення інформації ЕПОС. За відсутності такої можливості, можлива дистанційна перевірка з використанням програмного забезпечення TeamViewer. По завершенню робіт, інженери формують перелік відновлених файлів у вигляді дерева каталогів, що максимально полегшує перегляд. Перевіряючи список файлів, Замовник оцінює повноту відновленої інформації.

Після перевірки відновлених даних, Замовник приймає рішення про повноту результату. Якщо відновлена інформація влаштовує, менеджери формують рахунок для оплати. Оплата проводиться лише в разі успішного відновлення!

Відгуки

Добрый день, хочу поделиться с вами своей историей, у меня получился случай с HDD диском, Он разбился и был в очень плохом состоянии, У меня уже не было никаких надежд, то была очень важная для меня информация свадьба. Где-то прошло полгода встретил давнего знакомого он мне посоветовал сервис восстановление информации EPOS. Спустя 3 или 4 недели. Меня набрали И обрадовали, Получилось восстановить все до единого файла, Я жутко был рад, Получилось довольно таки немалая сумма, Но мне дали очень хорошую скидку, У меня очень все устраивает. Очень всем советую компанию EPOS. Даже не раздумывайте сразу же дайте этим ребятам они знают свою работу. Спасибо вам большое за восстановление, Лично хочу отблагодарить руководителя этой фирмы, С которым я и общался весь процесс, Спасибо большое за понимание, Буду всем вас рекомендовать, Ну пусть лучше люди не теряют свои файлы, Ну в жизни всякое бывает, Когда такое случается нужно ити в компанию EPOS

Добрый день. Случилась проблема с внешним жестким диском. Вспомнил про ЭПОС благодаря 100-летней давности рекламы на радио (в виде песни какой-то смешной). Девушка, при первом обращении, абсолютно понятно объяснила принцип предоставления услуги (поэтапно). Работа через курьера меня очень обрадовала, так как проживаю в пригороде. Я нахожусь в пригороде, поэтому для меня была очень удобна функция приема в работу диска от курьера НП. Новый диск для переноса инф. так же оформил доставкой сразу на их адрес. Отличный сервис, чувствуется профессионализм. Спасибо

Огромное спасибо коллективу компании за восстановление данных с жесткого диска. Всегда были на связи, и отвечали на все интересующие вопросы. Отдельное спасибо за предоставленную скидку. Работой очень доволен.

Спасибо компании за восстановление данных с hdd. Хоть и пришлось повозиться дольше по времени, но все восстановилось и достаточно за приемлемую цену. Сервис на высоком уровне.

Всі вігуки ❯

Форма онлайн замовлення

Опишіть, що сталося з даними або з накопичувачем, як проявляється несправність, що ви намагалися зробити, аби виправити ситуацію. Це допоможе інженерам розібратися з тим, як були втрачені дані і знайти оптимальний метод їх відновлення.

Вкажіть якомога детальніше файли та теки, які необхідно відновити в першу чергу. Якщо ви не пам'ятаєте назв та адрес файлів, вкажіть з якими типами файлів ви працювали: документи MS Office, бази даних, фотографії відео і т.п. Будь ласка не пишіть "вся інформація", оскільки ми не знаємо, що було записано на Ваш накопичувач, така відповідь рівноцінна "не знаю". Від повноти заповнення поля залежить не тільки об'єм відновленої інформації, але і вартість роботи.