Знищення інформації
Знищення інформації

Замовити консультацію

Ім'я
Телефон
Тема

Знищення інформації

ЕПОС надає послуги з гарантованого знищення інформації на жорстких дисках. В залежності від стану жорсткого диску можливі наступні варіанти робіт:

  • Зі збереженням працездатності жорсткого диску.
  • Без збереження працездатності жорсткого диску.

Знищення інформації зі збереженням працездатності жорсткого диску актуально для справних носіїв. Виконується методом перезапису усього адресного простору, включаючи область НРА (Host Protected Area), певними кодовими послідовностями у відповідності до вимог стандартів ГОСТ Р5039, DoD 5220.22-M (США), VSITR (Германія). Тривалість виконання робіт залежить від місткості диску. При цьому працездатність носія не втрачається: є можливість його подальшого використання для виконання інших задач.

Для несправних накопичувачів на магнітних дисках застосовується фізичний метод знищення інформації, що заснований на впливі потужного зовнішнього електромагнітного імпульсу. В результаті такого впливу виконується намагнічування усіх магнітних доменів робочого шару накопичувача до стану насичення. Це призводить до зникнення магнітних переходів, в яких кодується вся інформація, що записана на носії. Повне порушення початкової магнітної структури накопичувача призводить до гарантованого знищення усієї інформації, включаючи службову інформацію, що записується на жорсткий диск при виготовленні та потрібна для його функціонування. Жорсткий диск при цьому стає непрацездатним, а інформація не підлягає відновленню. Оскільки зовні HDD не пошкоджується, залишається можливість заміни по гарантії. Знищення інформації таким способом проводиться в присутності Замовника.

Відгуки

Добрый день, хочу поделиться с вами своей историей, у меня получился случай с HDD диском, Он разбился и был в очень плохом состоянии, У меня уже не было никаких надежд, то была очень важная для меня информация свадьба. Где-то прошло полгода встретил давнего знакомого он мне посоветовал сервис восстановление информации EPOS. Спустя 3 или 4 недели. Меня набрали И обрадовали, Получилось восстановить все до единого файла, Я жутко был рад, Получилось довольно таки немалая сумма, Но мне дали очень хорошую скидку, У меня очень все устраивает. Очень всем советую компанию EPOS. Даже не раздумывайте сразу же дайте этим ребятам они знают свою работу. Спасибо вам большое за восстановление, Лично хочу отблагодарить руководителя этой фирмы, С которым я и общался весь процесс, Спасибо большое за понимание, Буду всем вас рекомендовать, Ну пусть лучше люди не теряют свои файлы, Ну в жизни всякое бывает, Когда такое случается нужно ити в компанию EPOS

Добрый день. Случилась проблема с внешним жестким диском. Вспомнил про ЭПОС благодаря 100-летней давности рекламы на радио (в виде песни какой-то смешной). Девушка, при первом обращении, абсолютно понятно объяснила принцип предоставления услуги (поэтапно). Работа через курьера меня очень обрадовала, так как проживаю в пригороде. Я нахожусь в пригороде, поэтому для меня была очень удобна функция приема в работу диска от курьера НП. Новый диск для переноса инф. так же оформил доставкой сразу на их адрес. Отличный сервис, чувствуется профессионализм. Спасибо

Огромное спасибо коллективу компании за восстановление данных с жесткого диска. Всегда были на связи, и отвечали на все интересующие вопросы. Отдельное спасибо за предоставленную скидку. Работой очень доволен.

Спасибо компании за восстановление данных с hdd. Хоть и пришлось повозиться дольше по времени, но все восстановилось и достаточно за приемлемую цену. Сервис на высоком уровне.

Всі вігуки ❯

Форма онлайн замовлення

Опишіть, що сталося з даними або з накопичувачем, як проявляється несправність, що ви намагалися зробити, аби виправити ситуацію. Це допоможе інженерам розібратися з тим, як були втрачені дані і знайти оптимальний метод їх відновлення.

Вкажіть якомога детальніше файли та теки, які необхідно відновити в першу чергу. Якщо ви не пам'ятаєте назв та адрес файлів, вкажіть з якими типами файлів ви працювали: документи MS Office, бази даних, фотографії відео і т.п. Будь ласка не пишіть "вся інформація", оскільки ми не знаємо, що було записано на Ваш накопичувач, така відповідь рівноцінна "не знаю". Від повноти заповнення поля залежить не тільки об'єм відновленої інформації, але і вартість роботи.