Відновлення баз даних
Відновлення баз даних

Замовити консультацію

Ім'я
Телефон
Тема

Відновлення баз даних

Найважливіша інформація, критична для роботи організації, здебільшого зберігається та обробляється в базах даних. Кожен день, або ж навіть кожен час відсутності доступу до бази даних може призвести до значних фінансових втрат для організації. Тому для забезпечення стабільності роботи й збереження інформації, найчастіше бази розміщують на серверах чи комп’ютерах, що мають підвищену надійність. Але навіть такий підхід не завжди може врятувати від втрати інформації.

Типові причини відсутності доступу до баз даних:

• Пошкодження пристрою, на якому зберігалась БД

• Випадкове чи навмисне видалення файлів БД

• Форматування носія, на якому зберігались БД

• Пошкодження внутрішньої структури файлу

• Пошкодження таблиць в БД

• Невірний розмір файлів БД

• Вплив вірусних програм

При відновленні баз даних виникає необхідність виконувати роботи в максимально стислі терміни. Інженерами ЕПОС було розроблено спеціальне програмне забезпечення, що дозволяє в напівавтоматичному режимі відновити максимум даних з пошкоджених баз.

В деяких випадках значно пришвидшити роботи може наявність резервних копій (навіть якщо вони старі та неактуальні). Такі копії використовуються в якості зразка структури та вмісту пошкодженої БД, за яким відновлюється оригінальна база.

Інженери ЕПОС мають досвід успішного відновлення баз даних різних форматів:

• Microsoft SQL 2000, 2005, 2008, 2012

• Microsoft Access

• MySQL

• Oracle

• Файлові бази даних 1С, Medoc

Відгуки

Добрый день, хочу поделиться с вами своей историей, у меня получился случай с HDD диском, Он разбился и был в очень плохом состоянии, У меня уже не было никаких надежд, то была очень важная для меня информация свадьба. Где-то прошло полгода встретил давнего знакомого он мне посоветовал сервис восстановление информации EPOS. Спустя 3 или 4 недели. Меня набрали И обрадовали, Получилось восстановить все до единого файла, Я жутко был рад, Получилось довольно таки немалая сумма, Но мне дали очень хорошую скидку, У меня очень все устраивает. Очень всем советую компанию EPOS. Даже не раздумывайте сразу же дайте этим ребятам они знают свою работу. Спасибо вам большое за восстановление, Лично хочу отблагодарить руководителя этой фирмы, С которым я и общался весь процесс, Спасибо большое за понимание, Буду всем вас рекомендовать, Ну пусть лучше люди не теряют свои файлы, Ну в жизни всякое бывает, Когда такое случается нужно ити в компанию EPOS

Добрый день. Случилась проблема с внешним жестким диском. Вспомнил про ЭПОС благодаря 100-летней давности рекламы на радио (в виде песни какой-то смешной). Девушка, при первом обращении, абсолютно понятно объяснила принцип предоставления услуги (поэтапно). Работа через курьера меня очень обрадовала, так как проживаю в пригороде. Я нахожусь в пригороде, поэтому для меня была очень удобна функция приема в работу диска от курьера НП. Новый диск для переноса инф. так же оформил доставкой сразу на их адрес. Отличный сервис, чувствуется профессионализм. Спасибо

Огромное спасибо коллективу компании за восстановление данных с жесткого диска. Всегда были на связи, и отвечали на все интересующие вопросы. Отдельное спасибо за предоставленную скидку. Работой очень доволен.

Спасибо компании за восстановление данных с hdd. Хоть и пришлось повозиться дольше по времени, но все восстановилось и достаточно за приемлемую цену. Сервис на высоком уровне.

Всі вігуки ❯

Форма онлайн замовлення

Опишіть, що сталося з даними або з накопичувачем, як проявляється несправність, що ви намагалися зробити, аби виправити ситуацію. Це допоможе інженерам розібратися з тим, як були втрачені дані і знайти оптимальний метод їх відновлення.

Вкажіть якомога детальніше файли та теки, які необхідно відновити в першу чергу. Якщо ви не пам'ятаєте назв та адрес файлів, вкажіть з якими типами файлів ви працювали: документи MS Office, бази даних, фотографії відео і т.п. Будь ласка не пишіть "вся інформація", оскільки ми не знаємо, що було записано на Ваш накопичувач, така відповідь рівноцінна "не знаю". Від повноти заповнення поля залежить не тільки об'єм відновленої інформації, але і вартість роботи.