Відновлення інформації з стільникових пристроїв
Відновлення інформації з стільникових пристроїв

Замовити консультацію

Ім'я
Телефон
Тема

Відновлення інформації з мобільних пристроїв

До портативних гаджетів, без яких важко уявити сучасне життя, можна віднести цілі класи пристроїв: мобільні телефони, КПК, смартфони, GPS-навігатори, планшетні ПК, диктофони, плеєри, електронні книги, тощо. Окрім прямого призначення, вони все частіше використовуються для зберігання, а інколи і для обробки інформації.

Найбільшу кількість важливої інформації люди зберігають на мобільних телефонах та планшетних ПК. Як і всі переносні пристрої, їх легко пошкодити, або спотворити їх налаштування. Це пояснює підвищений попит на послуги у сфері відновлення інформації з телефону та відновлення контактів з записної книги.

Відновлення інформації з мобільних пристроїв

Основні причини втрати інформації на мобільних пристроях

 • Механічні пошкодження.
 • Видалення інформації.
 • Форматування.
 • Помилки синхронізації з ПК.
 • Блокування доступу до пристрою паролем.
 • Вплив вірусів та шкідливого ПЗ.
 • Оновлення версії керуючої програми (прошивки).

В якості носія інформації в мобільних пристроях найчастіше використовується пам’ять, побудована на основі технології Flash. При розробці та виготовленні Flash-пам’яті кожен з виробників застосовує власні алгоритми запису та зберігання інформації. Тому процедура зчитування та відновлення інформації з мобільних пристроїв – нетривіальна та технічно складна задача.

До недавнього часу для створення образу даних мобільного пристрою необхідно було виконати його повне розбирання, демонтаж мікросхем пам’яті, їх зчитування та аналіз. Даний підхід дає позитивні результати, але сам пристрій стає непридатним для подальшого використання. До того ж, деякі виробники застосовують шифрування, і навіть пряме зчитування мікросхем пам’яті не приносить бажаного результату, адже обійти алгоритм шифрування в більшості випадків практично неможливо. В таких випадках необхідне застосування технології зчитування, при використанні якої дешифратором виступає сам пристрій.

Центр відновлення інформації ЕПОС володіє технологією неруйнівного копіювання інформації з мобільних пристроїв, застосування якої дає можливість створювати точний образ даних, не пошкоджуючи пристрій.

Послуги ЕПОС у сфері відновлення інформації з мобільних пристроїв

 • Відновлення інформації з телефону, смартфону.
 • Відновлення аудіо-записів з диктофонів та mp3-плеєрів.
 • Відновлення інформації з iPhone, iPad.
 • Відновлення інформації з планшетів, КПК, електронних книг.
 • Перенесення даних на мобільних телефонах та смартфонах.
 • Створення резервної копії даних телефонів та смартфонів.

Відгуки

Добрый день, хочу поделиться с вами своей историей, у меня получился случай с HDD диском, Он разбился и был в очень плохом состоянии, У меня уже не было никаких надежд, то была очень важная для меня информация свадьба. Где-то прошло полгода встретил давнего знакомого он мне посоветовал сервис восстановление информации EPOS. Спустя 3 или 4 недели. Меня набрали И обрадовали, Получилось восстановить все до единого файла, Я жутко был рад, Получилось довольно таки немалая сумма, Но мне дали очень хорошую скидку, У меня очень все устраивает. Очень всем советую компанию EPOS. Даже не раздумывайте сразу же дайте этим ребятам они знают свою работу. Спасибо вам большое за восстановление, Лично хочу отблагодарить руководителя этой фирмы, С которым я и общался весь процесс, Спасибо большое за понимание, Буду всем вас рекомендовать, Ну пусть лучше люди не теряют свои файлы, Ну в жизни всякое бывает, Когда такое случается нужно ити в компанию EPOS

Добрый день. Случилась проблема с внешним жестким диском. Вспомнил про ЭПОС благодаря 100-летней давности рекламы на радио (в виде песни какой-то смешной). Девушка, при первом обращении, абсолютно понятно объяснила принцип предоставления услуги (поэтапно). Работа через курьера меня очень обрадовала, так как проживаю в пригороде. Я нахожусь в пригороде, поэтому для меня была очень удобна функция приема в работу диска от курьера НП. Новый диск для переноса инф. так же оформил доставкой сразу на их адрес. Отличный сервис, чувствуется профессионализм. Спасибо

Огромное спасибо коллективу компании за восстановление данных с жесткого диска. Всегда были на связи, и отвечали на все интересующие вопросы. Отдельное спасибо за предоставленную скидку. Работой очень доволен.

Спасибо компании за восстановление данных с hdd. Хоть и пришлось повозиться дольше по времени, но все восстановилось и достаточно за приемлемую цену. Сервис на высоком уровне.

Всі вігуки ❯

Форма онлайн замовлення

Опишіть, що сталося з даними або з накопичувачем, як проявляється несправність, що ви намагалися зробити, аби виправити ситуацію. Це допоможе інженерам розібратися з тим, як були втрачені дані і знайти оптимальний метод їх відновлення.

Вкажіть якомога детальніше файли та теки, які необхідно відновити в першу чергу. Якщо ви не пам'ятаєте назв та адрес файлів, вкажіть з якими типами файлів ви працювали: документи MS Office, бази даних, фотографії відео і т.п. Будь ласка не пишіть "вся інформація", оскільки ми не знаємо, що було записано на Ваш накопичувач, така відповідь рівноцінна "не знаю". Від повноти заповнення поля залежить не тільки об'єм відновленої інформації, але і вартість роботи.