Відновлення файлів
Відновлення файлів

Замовити консультацію

Ім'я
Телефон
Тема

Відновлення файлів

Послуга відновлення файлів потрібна в тих випадках, коли файл відображається в операційній системі, але відсутня можливість роботи з ним (не відкривається, відкривається з помилками). Джерело цієї проблеми може бути як у тілі самого файлу, так і всередині файлових таблиць.

Найбільш розповсюджені випадки втрати та пошкодження файлів

Відновлення файлів
 • Некоректне підключення або вилучення з’ємного носія.
 • Пошкодження внутрішньої структури файлу.
 • Пошкодження логічної структури файлової системи.
 • Випадкове чи навмисне видалення.
 • Форматування носія.
 • Збій програмного забезпечення.
 • Вплив вірусів та шкідливих програм.

Багаторічний досвід інженерів, наявність найсучаснішого професійного обладнання, розробка і активне застосування власних технологій дозволяють виконувати відновлення файлів максимально результативно та в оптимальні строки.

Для збільшення ймовірності успішного відновлення рекомендовано надавати пошкоджені файли на оригінальному носії (на якому вони знаходились до збою). Здебільшого на накопичувачі залишаються фрагменти втрачених файлів, наприклад, серед тимчасових файлів, в попередніх видалених версіях файлу тощо. Такий підхід дає можливість максимально цілісно зібрати пошкоджений файл з доступних фрагментів.

ЕПОС надає послуги з відновлення файлів

 • Відновлення офісних файлів: Word, Excel, PowerPoint, Adobe Acrobat …
 • Відновлення баз даних: 1С, Microsoft SQL, Microsoft Access, MySQL …
 • Відновлення поштових баз: Outlook, Outlook Express, TheBat!, Microsoft exchange …
 • Відновлення фотографій та графічних файлів: JPEG, TIFF, Photoshop, Corel DRAW, Quark Express …
 • Відновлення відео, мультимедіа файлів та музики в різних форматах.
 • Відновлення архівів: ZIP, RAR, 7-Zip …
 • Відновлення файлів, захищених паролем.
 • Відновлення шифрованих файлів-контейнерів.
 • Відновлення інших форматів файлів.

Відгуки

Добрый день, хочу поделиться с вами своей историей, у меня получился случай с HDD диском, Он разбился и был в очень плохом состоянии, У меня уже не было никаких надежд, то была очень важная для меня информация свадьба. Где-то прошло полгода встретил давнего знакомого он мне посоветовал сервис восстановление информации EPOS. Спустя 3 или 4 недели. Меня набрали И обрадовали, Получилось восстановить все до единого файла, Я жутко был рад, Получилось довольно таки немалая сумма, Но мне дали очень хорошую скидку, У меня очень все устраивает. Очень всем советую компанию EPOS. Даже не раздумывайте сразу же дайте этим ребятам они знают свою работу. Спасибо вам большое за восстановление, Лично хочу отблагодарить руководителя этой фирмы, С которым я и общался весь процесс, Спасибо большое за понимание, Буду всем вас рекомендовать, Ну пусть лучше люди не теряют свои файлы, Ну в жизни всякое бывает, Когда такое случается нужно ити в компанию EPOS

Добрый день. Случилась проблема с внешним жестким диском. Вспомнил про ЭПОС благодаря 100-летней давности рекламы на радио (в виде песни какой-то смешной). Девушка, при первом обращении, абсолютно понятно объяснила принцип предоставления услуги (поэтапно). Работа через курьера меня очень обрадовала, так как проживаю в пригороде. Я нахожусь в пригороде, поэтому для меня была очень удобна функция приема в работу диска от курьера НП. Новый диск для переноса инф. так же оформил доставкой сразу на их адрес. Отличный сервис, чувствуется профессионализм. Спасибо

Огромное спасибо коллективу компании за восстановление данных с жесткого диска. Всегда были на связи, и отвечали на все интересующие вопросы. Отдельное спасибо за предоставленную скидку. Работой очень доволен.

Спасибо компании за восстановление данных с hdd. Хоть и пришлось повозиться дольше по времени, но все восстановилось и достаточно за приемлемую цену. Сервис на высоком уровне.

Всі вігуки ❯

Форма онлайн замовлення

Опишіть, що сталося з даними або з накопичувачем, як проявляється несправність, що ви намагалися зробити, аби виправити ситуацію. Це допоможе інженерам розібратися з тим, як були втрачені дані і знайти оптимальний метод їх відновлення.

Вкажіть якомога детальніше файли та теки, які необхідно відновити в першу чергу. Якщо ви не пам'ятаєте назв та адрес файлів, вкажіть з якими типами файлів ви працювали: документи MS Office, бази даних, фотографії відео і т.п. Будь ласка не пишіть "вся інформація", оскільки ми не знаємо, що було записано на Ваш накопичувач, така відповідь рівноцінна "не знаю". Від повноти заповнення поля залежить не тільки об'єм відновленої інформації, але і вартість роботи.