Відновлення інформації з RAID-масивів
Відновлення інформації з RAID-масивів

Замовити консультацію

Ім'я
Телефон
Тема

Відновлення інформації з RAID-масивів

RAID (redundant array of independent disks, надлишковий масив незалежних дисків) - група дисків, об’єднаних в один логічний пристрій для підвищення відмовостійкості та швидкодії систем зберігання інформації.

Хоча, використання RAID суттєво підвищує надійність зберігання інформації, вони не гарантують повного захисту від втрати інформації. Серед найбільш розповсюджених робіт у сфері відновлення даних з RAID слід виділити наступні:

  • відновлення даних з RAID в разі одночасної відмови декількох вінчестерів;
  • відновлення інформації з RAID в разі логічних пошкоджень;
  • відновлення RAID-масиву в разі збоїв контролеру;
  • відновлення інформації після помилок користувача.

Враховуючи особливості структури RAID, роботи у сфері відновлення інформації з них суттєво складніші, ніж відновлення з окремих накопичувачів. В першу чергу проводиться ретельна діагностика усіх дисків, що входять до складу масиву. Роботи з відновлення інформації починаються зі створення посекторних копій кожного з дисків. Для створення копій використовується спеціалізоване обладнання, яке виключає будь-яку можливість запису на оригінальний накопичувач. З отриманих копій створюється програмний образ масиву, і всі подальші роботи з аналізу та відновлення проводяться з отриманим образом. За відсутності можливості створення копій, робота з дисками проводиться з використанням апаратних блокаторів запису.

Завдяки використанню спеціальних програмних та програмно-апаратних засобів власної розробки для проведення аналізу та відновлення інформації, спеціалісти ЕПОС за 15 років успішно відновили інформацію з більш ніж чотирьох тисяч RAID-масивів.

Відгуки

Добрый день, хочу поделиться с вами своей историей, у меня получился случай с HDD диском, Он разбился и был в очень плохом состоянии, У меня уже не было никаких надежд, то была очень важная для меня информация свадьба. Где-то прошло полгода встретил давнего знакомого он мне посоветовал сервис восстановление информации EPOS. Спустя 3 или 4 недели. Меня набрали И обрадовали, Получилось восстановить все до единого файла, Я жутко был рад, Получилось довольно таки немалая сумма, Но мне дали очень хорошую скидку, У меня очень все устраивает. Очень всем советую компанию EPOS. Даже не раздумывайте сразу же дайте этим ребятам они знают свою работу. Спасибо вам большое за восстановление, Лично хочу отблагодарить руководителя этой фирмы, С которым я и общался весь процесс, Спасибо большое за понимание, Буду всем вас рекомендовать, Ну пусть лучше люди не теряют свои файлы, Ну в жизни всякое бывает, Когда такое случается нужно ити в компанию EPOS

Добрый день. Случилась проблема с внешним жестким диском. Вспомнил про ЭПОС благодаря 100-летней давности рекламы на радио (в виде песни какой-то смешной). Девушка, при первом обращении, абсолютно понятно объяснила принцип предоставления услуги (поэтапно). Работа через курьера меня очень обрадовала, так как проживаю в пригороде. Я нахожусь в пригороде, поэтому для меня была очень удобна функция приема в работу диска от курьера НП. Новый диск для переноса инф. так же оформил доставкой сразу на их адрес. Отличный сервис, чувствуется профессионализм. Спасибо

Огромное спасибо коллективу компании за восстановление данных с жесткого диска. Всегда были на связи, и отвечали на все интересующие вопросы. Отдельное спасибо за предоставленную скидку. Работой очень доволен.

Спасибо компании за восстановление данных с hdd. Хоть и пришлось повозиться дольше по времени, но все восстановилось и достаточно за приемлемую цену. Сервис на высоком уровне.

Всі вігуки ❯

Форма онлайн замовлення

Опишіть, що сталося з даними або з накопичувачем, як проявляється несправність, що ви намагалися зробити, аби виправити ситуацію. Це допоможе інженерам розібратися з тим, як були втрачені дані і знайти оптимальний метод їх відновлення.

Вкажіть якомога детальніше файли та теки, які необхідно відновити в першу чергу. Якщо ви не пам'ятаєте назв та адрес файлів, вкажіть з якими типами файлів ви працювали: документи MS Office, бази даних, фотографії відео і т.п. Будь ласка не пишіть "вся інформація", оскільки ми не знаємо, що було записано на Ваш накопичувач, така відповідь рівноцінна "не знаю". Від повноти заповнення поля залежить не тільки об'єм відновленої інформації, але і вартість роботи.