Відновлення інформації з Flash-носіїв
Відновлення інформації з Flash-носіїв

Замовити консультацію

Ім'я
Телефон
Тема

Відновлення інформації з Flash-носіїв

Flash-пам‘ять широко застосовується в якості носія інформації завдяки своїм невеликим розмірам, низькому енергоспоживанню, та стійкості до механічних впливів. Цей носій використовується в електронних пристроях, призначених для експлуатації в несприятливих умовах (перепади температур, робота в русі):

Відновлення інформації з Flash
 • USB-флешки;
 • SSD (твердотільні) накопичувачі;
 • карти пам‘яті Secure Digital (SD), xD-Picture, CompactFlash (CF), Memory Stick (MS), MultiMedia Card (MMC), тощо;
 • портативні пристрої: мобільні телефони, цифрові фотоапарати, відеокамери, mp3-плеєри, електронні книги, диктофони;
 • побутова електроніка, автомобільні та промислові комп‘ютери.

Найбільш розповсюджені випадки, в яких необхідно проводити відновлення інформації з флешки

 • Помилки користувача (ненавмисне видалення файлів, форматування, некоректне вилучення накопичувача).
 • Механічні пошкодження (пошкодження роз’єму, пошкодження плати, вплив вологи).
 • Апаратні неполадки (несправність контроллеру, пошкодження службових даних накопичувача).
 • Спроби відновити інформацію з флешки самостійно.
 • Збої в роботі прикладних програм.
 • Некоректне відновлення інформації на флешці (файлів користувача чи службових таблиць).

За принципом запису Flash-носії принципово відрізняються від магнітних чи оптичних накопичувачів. Принцип зберігання інформації в енергонезалежній Flash-пам’яті заснований на зміні та реєстрації електричного заряду в ізольованій області напівпровідника. У Flash-накопичувачах інформація зберігається в одній чи декількох мікросхемах пам’яті, об’єднаних в один пристрій.

Відновлення інформації з флешки, яка має апаратну несправність – складний технологічний процес, що включає зчитування мікросхеми пам’яті, аналіз отриманих даних та їх збір в єдину логічну структуру. Головна ціль цього процесу – повернення втраченої інформації, а не відновлення флешки (ремонт) для її подальшого використання.

Інженерами ЕПОС розроблено власний програмно-апаратний комплекс EPOS FlashExtractor, який дозволяє виконати відновлення файлів з флешки шляхом прямого фізичного доступу до мікросхеми енергонезалежної пам’яті. Завдяки використанню EPOS FlashExtractor вдається ефективно відновити інформацію з флешки навіть у випадку апаратної несправності останньої.

Застосування даного комплексу дозволяє проводити роботи з будь-якими мікросхемами пам’яті типу NAND та виконувати відновлення флешок найновіших зразків, адже він підтримує технологію TLC та новий протокол зчитування Reliable Read.

EPOS FlashExtractor з успіхом використовується для відновлення інформації в спеціалізованих фірмах України, Росії, Туреччини, Китаю.

Відгуки

Добрый день, хочу поделиться с вами своей историей, у меня получился случай с HDD диском, Он разбился и был в очень плохом состоянии, У меня уже не было никаких надежд, то была очень важная для меня информация свадьба. Где-то прошло полгода встретил давнего знакомого он мне посоветовал сервис восстановление информации EPOS. Спустя 3 или 4 недели. Меня набрали И обрадовали, Получилось восстановить все до единого файла, Я жутко был рад, Получилось довольно таки немалая сумма, Но мне дали очень хорошую скидку, У меня очень все устраивает. Очень всем советую компанию EPOS. Даже не раздумывайте сразу же дайте этим ребятам они знают свою работу. Спасибо вам большое за восстановление, Лично хочу отблагодарить руководителя этой фирмы, С которым я и общался весь процесс, Спасибо большое за понимание, Буду всем вас рекомендовать, Ну пусть лучше люди не теряют свои файлы, Ну в жизни всякое бывает, Когда такое случается нужно ити в компанию EPOS

Добрый день. Случилась проблема с внешним жестким диском. Вспомнил про ЭПОС благодаря 100-летней давности рекламы на радио (в виде песни какой-то смешной). Девушка, при первом обращении, абсолютно понятно объяснила принцип предоставления услуги (поэтапно). Работа через курьера меня очень обрадовала, так как проживаю в пригороде. Я нахожусь в пригороде, поэтому для меня была очень удобна функция приема в работу диска от курьера НП. Новый диск для переноса инф. так же оформил доставкой сразу на их адрес. Отличный сервис, чувствуется профессионализм. Спасибо

Огромное спасибо коллективу компании за восстановление данных с жесткого диска. Всегда были на связи, и отвечали на все интересующие вопросы. Отдельное спасибо за предоставленную скидку. Работой очень доволен.

Спасибо компании за восстановление данных с hdd. Хоть и пришлось повозиться дольше по времени, но все восстановилось и достаточно за приемлемую цену. Сервис на высоком уровне.

Всі вігуки ❯

Форма онлайн замовлення

Опишіть, що сталося з даними або з накопичувачем, як проявляється несправність, що ви намагалися зробити, аби виправити ситуацію. Це допоможе інженерам розібратися з тим, як були втрачені дані і знайти оптимальний метод їх відновлення.

Вкажіть якомога детальніше файли та теки, які необхідно відновити в першу чергу. Якщо ви не пам'ятаєте назв та адрес файлів, вкажіть з якими типами файлів ви працювали: документи MS Office, бази даних, фотографії відео і т.п. Будь ласка не пишіть "вся інформація", оскільки ми не знаємо, що було записано на Ваш накопичувач, така відповідь рівноцінна "не знаю". Від повноти заповнення поля залежить не тільки об'єм відновленої інформації, але і вартість роботи.