Відновлення інформації з ноутбуків
Відновлення інформації з ноутбуків

Замовити консультацію

Ім'я
Телефон
Тема

Відновлення інформації з ноутбуків

Виходячи з характерних умов експлуатації, жорсткі диски в ноутбуках часто піддаються впливам зовнішнього середовища: механічному, температурному, впливу підвищеної вологості. Не зважаючи на те, що виробники жорстких дисків та ноутбуків постійно впроваджують нові програмні та програмно-апаратні рішення для захисту жорсткого диску від зовнішнього середовища, механічні впливи залишаються головною причиною несправностей, що ведуть до втрати інформації на мобільних жорстких дисках (на 20% частіше ніж інші зовнішні фактори). До таких несправностей належать вихід з ладу блоку магнітних головок, заклинення двигуна, зміщення пластин, пошкодження осі двигуна, пошкодження герметичного блоку жорсткого диску.

Основні причини втрати даних на ноутбуках

Відновлення інформації з ноутбуків
  • Механічний вплив.
  • Вплив вологи.
  • Відмова носія, спричинена природнім старінням.
  • Форматування накопичувача та/чи перезапис інформації.
  • Втрата даних при відновленні операційної системи.
  • Збої в роботі системи безпеки.

Популярність ноутбуків пояснюється портативністю, більшою потужністю в порівнянні з планшетними ПК, доступною вартістю, невеликими габаритами та низьким енергоспоживанням. В якості основних носіїв інформації в ноутбуках можуть бути використані мініатюрні жорсткі диски (HDD) розмірами 2,5", 1,8", 1,0".

Роботи з відновлення інформації з таких носіїв відносяться до категорії найбільш складних і здебільшого потребують використання чистої кімнати та спеціалізованого інструментарію для проведення робіт всередині HDD. Мініатюрні розміри елементів суттєво ускладнюють задачу та, окрім необхідного інструменту, потребують великого досвіду спеціалістів.

Ще однією цікавою особливістю ноутбуків є наявність вбудованих засобів відновлення операційної системи. Для цього в службовій області накопичувача зберігається еталонний образ ОС. При відновленні працездатності системи, він розпаковується в робочу область накопичувача, а інформація, що знаходилась в ній раніше, втрачається.

Також в сучасних ноутбуках в якості основного накопичувача все частіше використовуються твердотільні накопичувачі на основі Flash (SSD-носії). В деяких випадках вони вбудовані у материнську плату, що ускладнює процес відновлення файлів з ноутбука.

Спеціалісти Центру відновлення інформації ЕПОС мають великий досвід та весь необхідний інструментарій для відновлення інформації з ноутбука будь-якої моделі та виробника. Технології та розробки ЕПОС дозволяють відновлювати максимальну кількість інформації незалежно від причин втрати та типу накопичувача. В багатьох випадках вдається відновити всю інформацію, включаючи файли операційної системи. Таким чином відновлення даних з ноутбука відновлює працездатність ОС та інстальованих програм.

Відгуки

Добрый день, хочу поделиться с вами своей историей, у меня получился случай с HDD диском, Он разбился и был в очень плохом состоянии, У меня уже не было никаких надежд, то была очень важная для меня информация свадьба. Где-то прошло полгода встретил давнего знакомого он мне посоветовал сервис восстановление информации EPOS. Спустя 3 или 4 недели. Меня набрали И обрадовали, Получилось восстановить все до единого файла, Я жутко был рад, Получилось довольно таки немалая сумма, Но мне дали очень хорошую скидку, У меня очень все устраивает. Очень всем советую компанию EPOS. Даже не раздумывайте сразу же дайте этим ребятам они знают свою работу. Спасибо вам большое за восстановление, Лично хочу отблагодарить руководителя этой фирмы, С которым я и общался весь процесс, Спасибо большое за понимание, Буду всем вас рекомендовать, Ну пусть лучше люди не теряют свои файлы, Ну в жизни всякое бывает, Когда такое случается нужно ити в компанию EPOS

Добрый день. Случилась проблема с внешним жестким диском. Вспомнил про ЭПОС благодаря 100-летней давности рекламы на радио (в виде песни какой-то смешной). Девушка, при первом обращении, абсолютно понятно объяснила принцип предоставления услуги (поэтапно). Работа через курьера меня очень обрадовала, так как проживаю в пригороде. Я нахожусь в пригороде, поэтому для меня была очень удобна функция приема в работу диска от курьера НП. Новый диск для переноса инф. так же оформил доставкой сразу на их адрес. Отличный сервис, чувствуется профессионализм. Спасибо

Огромное спасибо коллективу компании за восстановление данных с жесткого диска. Всегда были на связи, и отвечали на все интересующие вопросы. Отдельное спасибо за предоставленную скидку. Работой очень доволен.

Спасибо компании за восстановление данных с hdd. Хоть и пришлось повозиться дольше по времени, но все восстановилось и достаточно за приемлемую цену. Сервис на высоком уровне.

Всі вігуки ❯

Форма онлайн замовлення

Опишіть, що сталося з даними або з накопичувачем, як проявляється несправність, що ви намагалися зробити, аби виправити ситуацію. Це допоможе інженерам розібратися з тим, як були втрачені дані і знайти оптимальний метод їх відновлення.

Вкажіть якомога детальніше файли та теки, які необхідно відновити в першу чергу. Якщо ви не пам'ятаєте назв та адрес файлів, вкажіть з якими типами файлів ви працювали: документи MS Office, бази даних, фотографії відео і т.п. Будь ласка не пишіть "вся інформація", оскільки ми не знаємо, що було записано на Ваш накопичувач, така відповідь рівноцінна "не знаю". Від повноти заповнення поля залежить не тільки об'єм відновленої інформації, але і вартість роботи.