Відновлення інформації з промислових комп’ютерів
Відновлення інформації з промислових комп’ютерів

Замовити консультацію

Ім'я
Телефон
Тема

Відновлення інформації з промислових комп’ютерів

Відновлення інформації з промислових комп’ютерів

Промислові комп’ютери забезпечують роботу програмних додатків у промисловому виробничому процесі. Враховуючи той факт, що дані пристрої не універсальні і пристосовані під вузькі, конкретні задачі, їх внутрішня будова є не завжди типовою (не обов’язково ІВМ РС-сумісний комп’ютер, не обов’язково архітектура х86).

Характеристики промислового комп’ютера визначаються виключно потребами конкретної задачі та умовами роботи.

В якості носія інформації у промислових комп’ютерах зустрічаються різні типи пристроїв: від Flash-носіїв та жорстких дисків до складних систем на основі RAID-масивів. Основні вимоги до таких носіїв – підвищена відмовостійкість та стійкість до впливу зовнішніх факторів.

Найбільш розповсюджені випадки втрати даних на промисловому обладнанні:

  • апаратні та програмні збої пристрою зберігання інформації;
  • форматування, ініціалізація накопичувача при підключенні до ПК;
  • вихід з ладу накопичувача в результаті впливу зовнішніх факторів;
  • некоректна заміна носія.

Відновлення інформації з промислового комп’ютера починається зі створення посекторної копії накопичувача та дослідження принципу запису та зберігання інформації. Компанією ЕПОС розроблено спеціалізовані технології копіювання інформації для її подальшого аналізу, використання яких виключає будь-яку можливість випадкової зміни чи пошкодження записаних даних. За результатами проведеного аналізу проводяться роботи з відновлення інформації.

ЕПОС надає послуги з копіювання та відновлення інформації з промислових комп’ютерів:

  • неруйнівне копіювання;
  • відновлення інформації при апаратному пошкодженні накопичувача;
  • відновлення інформації при пошкодженні файлової структури;
  • заміна носія промислового комп’ютера;
  • модернізація накопичувача промислового комп’ютера.

Враховуючи специфіку обладнання, для промислових систем важливо відновити запуск операційної системи, що суттєво ускладнює задачу. Також розповсюджені випадки прив’язки комп’ютера до конкретного накопичувача, що виключає можливість установки іншого.

Спеціалістами ЕПОС розроблено спеціальну технологію EPOS emulator HDD (апаратний емулятор жорсткого диску) що дозволяє виконувати заміну накопичувача за наявності жорсткої прив’язки. Застосування даної технології дозволяє успішно виконувати роботи з відновлення інформації та модернізації систем зберігання інформації в промислових комп’ютерах.

Відгуки

Добрый день, хочу поделиться с вами своей историей, у меня получился случай с HDD диском, Он разбился и был в очень плохом состоянии, У меня уже не было никаких надежд, то была очень важная для меня информация свадьба. Где-то прошло полгода встретил давнего знакомого он мне посоветовал сервис восстановление информации EPOS. Спустя 3 или 4 недели. Меня набрали И обрадовали, Получилось восстановить все до единого файла, Я жутко был рад, Получилось довольно таки немалая сумма, Но мне дали очень хорошую скидку, У меня очень все устраивает. Очень всем советую компанию EPOS. Даже не раздумывайте сразу же дайте этим ребятам они знают свою работу. Спасибо вам большое за восстановление, Лично хочу отблагодарить руководителя этой фирмы, С которым я и общался весь процесс, Спасибо большое за понимание, Буду всем вас рекомендовать, Ну пусть лучше люди не теряют свои файлы, Ну в жизни всякое бывает, Когда такое случается нужно ити в компанию EPOS

Добрый день. Случилась проблема с внешним жестким диском. Вспомнил про ЭПОС благодаря 100-летней давности рекламы на радио (в виде песни какой-то смешной). Девушка, при первом обращении, абсолютно понятно объяснила принцип предоставления услуги (поэтапно). Работа через курьера меня очень обрадовала, так как проживаю в пригороде. Я нахожусь в пригороде, поэтому для меня была очень удобна функция приема в работу диска от курьера НП. Новый диск для переноса инф. так же оформил доставкой сразу на их адрес. Отличный сервис, чувствуется профессионализм. Спасибо

Огромное спасибо коллективу компании за восстановление данных с жесткого диска. Всегда были на связи, и отвечали на все интересующие вопросы. Отдельное спасибо за предоставленную скидку. Работой очень доволен.

Спасибо компании за восстановление данных с hdd. Хоть и пришлось повозиться дольше по времени, но все восстановилось и достаточно за приемлемую цену. Сервис на высоком уровне.

Всі вігуки ❯

Форма онлайн замовлення

Опишіть, що сталося з даними або з накопичувачем, як проявляється несправність, що ви намагалися зробити, аби виправити ситуацію. Це допоможе інженерам розібратися з тим, як були втрачені дані і знайти оптимальний метод їх відновлення.

Вкажіть якомога детальніше файли та теки, які необхідно відновити в першу чергу. Якщо ви не пам'ятаєте назв та адрес файлів, вкажіть з якими типами файлів ви працювали: документи MS Office, бази даних, фотографії відео і т.п. Будь ласка не пишіть "вся інформація", оскільки ми не знаємо, що було записано на Ваш накопичувач, така відповідь рівноцінна "не знаю". Від повноти заповнення поля залежить не тільки об'єм відновленої інформації, але і вартість роботи.