Відновлення інформації з серверів
Відновлення інформації з серверів

Замовити консультацію

Ім'я
Телефон
Тема

Відновлення інформації з серверів

Сервер - це комп’ютер, виділений для виконання сервісних задач без прямої участі оператора. Функцію сервера може виконувати навіть звичайний офісний ПК, проте найчастіше для цього виділяється спеціалізований високопродуктивний комп’ютер. Незалежно від платформи, що використовується, на серверах зазвичай оброблюється та зберігається критична інформація. Втрата такої інформації може завдати суттєвих збитків організації за кожен день простою, тому у відновлені інформації з сервера ключовими факторами є повнота відновлення інформації та строк виконання робіт.

Відновлення інформації з серверів

Найбільш розповсюджені випадки втрати даних на серверах

  • Апаратні несправності серверу.
  • Збої операційної системи.
  • Відмова декількох жорстких дисків одночасно.
  • Вихід з ладу RAID-контролеру.
  • Наслідки некоректної процедури відновлення структури RAID-масиву (rebuild).
  • Пошкодження логічної структури даних на сервері.
  • Випадкове чи навмисне видалення інформації.

Робота з серверами завжди починається з аналізу ймовірних причин втрати інформації, в тому числі дослідження носіїв. При цьому потрібно виключити зміни початкових даних на носіях. Тому робота з аналізу та відновленню інформації з сервера проводиться з використанням апаратних блокаторів запису, які гарантують захист початкових дисків від змін.

Враховуючи підвищені вимоги до надійності зберігання інформації, в якості накопичувачів інформації в серверах переважно використовуються RAID-масиви, відновлення інформації з яких потребує глибоких знань їх внутрішньої будови, програмного забезпечення та апаратної реалізації. Спеціалісти ЕПОС мають багаторічний досвід відновлення інформації з RAID-масивів будь-якого рівня.

Послуги ЕПОС у сфері відновлення інформації з серверів

  • Відновлення файлів з серверу.
  • Повне відновлення серверу.

У першому випадку відновлена інформація переноситься на заздалегіть підготовлений носій.

При повномі відновленні серверу додатково до відновлення інформації проводяться роботи з відновлення працездатності операційної системи. Це значно прискорює повернення серверу в експлуатацію за рахунок економії часу на складну і довготривалу інсталяцію, налаштування серверної ОС та необхідних додатків. Слід зазначити, що через особливу складність роботи з повного відновлення серверу проводяться тільки за наявності технічної можливості.

Відгуки

Добрый день, хочу поделиться с вами своей историей, у меня получился случай с HDD диском, Он разбился и был в очень плохом состоянии, У меня уже не было никаких надежд, то была очень важная для меня информация свадьба. Где-то прошло полгода встретил давнего знакомого он мне посоветовал сервис восстановление информации EPOS. Спустя 3 или 4 недели. Меня набрали И обрадовали, Получилось восстановить все до единого файла, Я жутко был рад, Получилось довольно таки немалая сумма, Но мне дали очень хорошую скидку, У меня очень все устраивает. Очень всем советую компанию EPOS. Даже не раздумывайте сразу же дайте этим ребятам они знают свою работу. Спасибо вам большое за восстановление, Лично хочу отблагодарить руководителя этой фирмы, С которым я и общался весь процесс, Спасибо большое за понимание, Буду всем вас рекомендовать, Ну пусть лучше люди не теряют свои файлы, Ну в жизни всякое бывает, Когда такое случается нужно ити в компанию EPOS

Добрый день. Случилась проблема с внешним жестким диском. Вспомнил про ЭПОС благодаря 100-летней давности рекламы на радио (в виде песни какой-то смешной). Девушка, при первом обращении, абсолютно понятно объяснила принцип предоставления услуги (поэтапно). Работа через курьера меня очень обрадовала, так как проживаю в пригороде. Я нахожусь в пригороде, поэтому для меня была очень удобна функция приема в работу диска от курьера НП. Новый диск для переноса инф. так же оформил доставкой сразу на их адрес. Отличный сервис, чувствуется профессионализм. Спасибо

Огромное спасибо коллективу компании за восстановление данных с жесткого диска. Всегда были на связи, и отвечали на все интересующие вопросы. Отдельное спасибо за предоставленную скидку. Работой очень доволен.

Спасибо компании за восстановление данных с hdd. Хоть и пришлось повозиться дольше по времени, но все восстановилось и достаточно за приемлемую цену. Сервис на высоком уровне.

Всі вігуки ❯

Форма онлайн замовлення

Опишіть, що сталося з даними або з накопичувачем, як проявляється несправність, що ви намагалися зробити, аби виправити ситуацію. Це допоможе інженерам розібратися з тим, як були втрачені дані і знайти оптимальний метод їх відновлення.

Вкажіть якомога детальніше файли та теки, які необхідно відновити в першу чергу. Якщо ви не пам'ятаєте назв та адрес файлів, вкажіть з якими типами файлів ви працювали: документи MS Office, бази даних, фотографії відео і т.п. Будь ласка не пишіть "вся інформація", оскільки ми не знаємо, що було записано на Ваш накопичувач, така відповідь рівноцінна "не знаю". Від повноти заповнення поля залежить не тільки об'єм відновленої інформації, але і вартість роботи.