Відновлення інформації з відеореєстраторів
Відновлення інформації з відеореєстраторів

Замовити консультацію

Ім'я
Телефон
Тема

Відновлення інформації з відеореєстраторів

Відеореєстратор (DVR, Digital Video Recorder) – спеціалізований пристрій запису, зберігання та відтворення відеоінформації. Це ключовий елемент відео-спостереження. Відеозаписи з камер спостереження часто використовуються в судах чи корпоративних розслідуваннях, тому зникнення даних з DVR, випадкове чи навмисне, може суттєво ускладнити процес розслідування.

Розповсюджені причини втрати даних на DVR

 • Втрата чи пошкодження відеозаписів в DVR.
 • Втрата паролю доступу до відео-файлів.
 • Ініціалізація (форматування) жорсткого диску з DVR при підключенні до ПК.
 • Некоректна заміна чи перестановка накопичувача.
 • Вихід з ладу накопичувача з відеозаписами.
 • Програмні та апаратні збої відеореєстратора.

Найбільш розповсюджені архітектури DVR поділяються на автономні та побудовані на базі ПК. Відеореєстратори, що побудовані на базі ПК, керуються засобами операційної системи, але для обробки відео в них використовуються спеціалізовані плати відеозапису.

Автономні відеореєстратори не потребують підключення до ПК, мають свою власну операційну систему, використовують власні (переважно нестандартні) методи запису, кодування та зберігання відео, захист паролем, шифрування записаної інформації. Ці фактори суттєво ускладнюють відновлення інформації з відеореєстратора. В якості носія інформації в автономних DVR можуть бути використані жорсткі диски Flash-носії, твердотільні диски (SSD), RAID-масиви.

ЕПОС надає послуги з копіювання та відновленню інформації з DVR

 • Копіювання інформації з відеореєстратора.
 • Відновлення видалених відеозаписів.
 • Відновлення доступу до DVR, захищених паролем.
 • Відновлення відео з несправних відеореєстраторів.
 • Конвертування нестандартного відео з DVR в формати, доступні для перегляду стандартними засобами ПК (avi, mpg).

Спеціалістами ЕПОС розроблено ряд інструментів та унікальних методик, які дозволяють виконувати успішне відновлення файлів з відеореєстратора в більшості випадків.

Відновлення інформації з відеореєстратора починається зі створення посекторного образу носія та аналізу принципу запису і зберігання інформації. При копіюванні носія з відеореєстратора використовуються технології неруйнівного копіювання, завдяки яким виявлені відеозаписи можуть надаватись в якості доказів у судах. За результатами проведеного аналізу проводяться роботи з відновлення інформації. Трапляються випадки, коли спочатку необхідно виконати відновлення відеореєстратора, а подальше декодування та зберігання відеозаписів виконати вбудованими засобами пристрою.

Для підвищення ймовірності відновлення інформації та скорочення строків виконання робіт бажано (а в деяких випадках необхідно) при оформленні замовлення надавати не лише носій, а й сам відеореєстратор, в якому він був встановлений.

Відгуки

Добрый день, хочу поделиться с вами своей историей, у меня получился случай с HDD диском, Он разбился и был в очень плохом состоянии, У меня уже не было никаких надежд, то была очень важная для меня информация свадьба. Где-то прошло полгода встретил давнего знакомого он мне посоветовал сервис восстановление информации EPOS. Спустя 3 или 4 недели. Меня набрали И обрадовали, Получилось восстановить все до единого файла, Я жутко был рад, Получилось довольно таки немалая сумма, Но мне дали очень хорошую скидку, У меня очень все устраивает. Очень всем советую компанию EPOS. Даже не раздумывайте сразу же дайте этим ребятам они знают свою работу. Спасибо вам большое за восстановление, Лично хочу отблагодарить руководителя этой фирмы, С которым я и общался весь процесс, Спасибо большое за понимание, Буду всем вас рекомендовать, Ну пусть лучше люди не теряют свои файлы, Ну в жизни всякое бывает, Когда такое случается нужно ити в компанию EPOS

Добрый день. Случилась проблема с внешним жестким диском. Вспомнил про ЭПОС благодаря 100-летней давности рекламы на радио (в виде песни какой-то смешной). Девушка, при первом обращении, абсолютно понятно объяснила принцип предоставления услуги (поэтапно). Работа через курьера меня очень обрадовала, так как проживаю в пригороде. Я нахожусь в пригороде, поэтому для меня была очень удобна функция приема в работу диска от курьера НП. Новый диск для переноса инф. так же оформил доставкой сразу на их адрес. Отличный сервис, чувствуется профессионализм. Спасибо

Огромное спасибо коллективу компании за восстановление данных с жесткого диска. Всегда были на связи, и отвечали на все интересующие вопросы. Отдельное спасибо за предоставленную скидку. Работой очень доволен.

Спасибо компании за восстановление данных с hdd. Хоть и пришлось повозиться дольше по времени, но все восстановилось и достаточно за приемлемую цену. Сервис на высоком уровне.

Всі вігуки ❯

Форма онлайн замовлення

Опишіть, що сталося з даними або з накопичувачем, як проявляється несправність, що ви намагалися зробити, аби виправити ситуацію. Це допоможе інженерам розібратися з тим, як були втрачені дані і знайти оптимальний метод їх відновлення.

Вкажіть якомога детальніше файли та теки, які необхідно відновити в першу чергу. Якщо ви не пам'ятаєте назв та адрес файлів, вкажіть з якими типами файлів ви працювали: документи MS Office, бази даних, фотографії відео і т.п. Будь ласка не пишіть "вся інформація", оскільки ми не знаємо, що було записано на Ваш накопичувач, така відповідь рівноцінна "не знаю". Від повноти заповнення поля залежить не тільки об'єм відновленої інформації, але і вартість роботи.