Відновлення поштових файлів
Відновлення поштових файлів

Замовити консультацію

Ім'я
Телефон
Тема

Відновлення поштових файлів

Електронна пошта вже давно стала на лише засобом комунікації, а й доволі потужним та необхідним інструментом для бізнесу. Тому втрата поштових архівів може призвести до значних репутаційних та фінансових втрат.

Причини недоступності електронної пошти:

• Неспарвність носія (HDD, SSD, RAID, Flash), на якому зберігались поштові файли

• Вплив вірусів або антивірусних програм

• Випадкове або навмисне видалення файлів поштових баз та архівів

• Пошкодження файлу поштової бази

• Форматування носія, перевстановлення операційної системи

• Пошкодження логічних структур

Спеціалісти ЕПОС мають багаторічний досвід відновлення поштових баз та повідомлень в різних форматах (PST, OST, DBX, TBB, EML та ін.). Для відновлення використовуються спеціалізовані методики та програмні засоби, що забезпечують пошук поштових повідомлень за їх структурою. При такому підході відновлюється максимально можлива кількість поштових повідомлень. Розроблені технології забезпечують успішне відновлення як текстів повідомлень, так і вкладених файлів.

Для скорочення строків робіт та підвищення ймовірності успішного відновлення поштових баз та повідомлень, рекомендовано передавати оригінальний носій, на якому вони зберігались.

Відгуки

Добрый день, хочу поделиться с вами своей историей, у меня получился случай с HDD диском, Он разбился и был в очень плохом состоянии, У меня уже не было никаких надежд, то была очень важная для меня информация свадьба. Где-то прошло полгода встретил давнего знакомого он мне посоветовал сервис восстановление информации EPOS. Спустя 3 или 4 недели. Меня набрали И обрадовали, Получилось восстановить все до единого файла, Я жутко был рад, Получилось довольно таки немалая сумма, Но мне дали очень хорошую скидку, У меня очень все устраивает. Очень всем советую компанию EPOS. Даже не раздумывайте сразу же дайте этим ребятам они знают свою работу. Спасибо вам большое за восстановление, Лично хочу отблагодарить руководителя этой фирмы, С которым я и общался весь процесс, Спасибо большое за понимание, Буду всем вас рекомендовать, Ну пусть лучше люди не теряют свои файлы, Ну в жизни всякое бывает, Когда такое случается нужно ити в компанию EPOS

Добрый день. Случилась проблема с внешним жестким диском. Вспомнил про ЭПОС благодаря 100-летней давности рекламы на радио (в виде песни какой-то смешной). Девушка, при первом обращении, абсолютно понятно объяснила принцип предоставления услуги (поэтапно). Работа через курьера меня очень обрадовала, так как проживаю в пригороде. Я нахожусь в пригороде, поэтому для меня была очень удобна функция приема в работу диска от курьера НП. Новый диск для переноса инф. так же оформил доставкой сразу на их адрес. Отличный сервис, чувствуется профессионализм. Спасибо

Огромное спасибо коллективу компании за восстановление данных с жесткого диска. Всегда были на связи, и отвечали на все интересующие вопросы. Отдельное спасибо за предоставленную скидку. Работой очень доволен.

Спасибо компании за восстановление данных с hdd. Хоть и пришлось повозиться дольше по времени, но все восстановилось и достаточно за приемлемую цену. Сервис на высоком уровне.

Всі вігуки ❯

Форма онлайн замовлення

Опишіть, що сталося з даними або з накопичувачем, як проявляється несправність, що ви намагалися зробити, аби виправити ситуацію. Це допоможе інженерам розібратися з тим, як були втрачені дані і знайти оптимальний метод їх відновлення.

Вкажіть якомога детальніше файли та теки, які необхідно відновити в першу чергу. Якщо ви не пам'ятаєте назв та адрес файлів, вкажіть з якими типами файлів ви працювали: документи MS Office, бази даних, фотографії відео і т.п. Будь ласка не пишіть "вся інформація", оскільки ми не знаємо, що було записано на Ваш накопичувач, така відповідь рівноцінна "не знаю". Від повноти заповнення поля залежить не тільки об'єм відновленої інформації, але і вартість роботи.