Відновлення інформації з віртуальних машин
Відновлення інформації з віртуальних машин

Замовити консультацію

Ім'я
Телефон
Тема

Відновлення інформації з віртуальних машин

Відновлення інформації з віртуальних машин

Популярність систем віртуалізації в сучасному ІТ-світі постійно зростає. Застосування даних систем надає можливість запуску різноманітних операційних систем на одному фізичному комп’ютері, тім самим дозволяючи скоротити витрати за рахунок консолідації серверів, прискорити процес розробки ПЗ, спростити адміністрування інфраструктури, підвищити відмовостійкість та багато іншого. Прикладами найбільш розповсюджених систем віртуалізації на сьогоднішній день є VMware ESXi, VMware Workstation, Hyper-V, VirtualBox, KVM, Xen.

Системи віртуалізації встановлюються на серверах, до складу яких входять засоби, що підвищують відмовостійкість (RAID-масиви з резервуванням, ECCRAM, резервні блоки живлення і т.д.), але навіть в таких випадках існує ймовірність втратити до них доступ.

Найбільш розповсюджені випадки втрати інформації на віртуальних дисках

  • Пошкодження логічної структури віртуального диску.
  • Збої програмного забезпечення.
  • Вплив вірусів та шкідливих програм.
  • Випадкове або навмисне видалення.
  • Фізичне пошкодження носія.

Відновлення інформації з віртуальних машин – доволі складна та, здебільшого, нестандартна задача. Це пояснюється тим, що віртуальна машина представляє собою файл (набір файлів), що емулюють роботу ПК. До її складу входить:

  • Файл, що описує перелік віртуального обладнання (процесор, ОЗП, відеоадаптер, дисковод гнучких/оптичних дисків тощо).
  • Файли, що описують конкретне обладнання.
  • Файли, що емулюють роботу віртуального обладнання (BIOS, ОЗП, віртуальний диск).

При відновленні інформації з віртуальних машин найбільшу цінність представляє віртуальний диск, оскільки саме він містить важливу інформацію користувача (ОС з інстальованим ПЗ та налаштуваннями, бази даних, документи, тощо).

В деяких випадках відновлення файлів віртуальних дисків ні чим не відрізняється від відновлення будь-яких інших файлів. Однак при пошкодженні внутрішньої структури файлу (програмно-апаратний збій, частковий перезапис новою інформацією) виникає додаткова складність. За таких обставин, успіх відновлення напряму залежить від ступені пошкодження та кваліфікації спеціаліста.

Складність відновлення пошкоджених віртуальних дисків полягає в тому, що спеціалісту необхідно досконало знати не лише внутрішню структуру операційної системи, що використовується, але й внутрішній формат файлу віртуального диску. Слід зазначити, що різні виробники використовують різні формати (vmdk, vdi, vhd і т.д.) та не всі з них є відкритими, що суттєво ускладнює задачу.

Наявність сучасного інструментарію для роботи з пошкодженими носіями, великий досвід інженерів ЕПОС та глибоке вивчення внутрішньої структури файлів віртуальних дисків різних виробників дозволяють відновлювати максимально повний обсяг даних.

Найкращим результатом робіт прийнято вважати відновлення віртуальної машини зі збереженням її працездатності та усією інформацією, що в ній зберігалась. У випадку значних пошкоджень, проводиться відновлення найбільш важливих файлів з віртуального диску.

Для підвищення шансів успішного відновлення даних з віртуальних машин, рекомендовано надавати носій, на якому знаходились файли до збою.

Відгуки

Добрый день, хочу поделиться с вами своей историей, у меня получился случай с HDD диском, Он разбился и был в очень плохом состоянии, У меня уже не было никаких надежд, то была очень важная для меня информация свадьба. Где-то прошло полгода встретил давнего знакомого он мне посоветовал сервис восстановление информации EPOS. Спустя 3 или 4 недели. Меня набрали И обрадовали, Получилось восстановить все до единого файла, Я жутко был рад, Получилось довольно таки немалая сумма, Но мне дали очень хорошую скидку, У меня очень все устраивает. Очень всем советую компанию EPOS. Даже не раздумывайте сразу же дайте этим ребятам они знают свою работу. Спасибо вам большое за восстановление, Лично хочу отблагодарить руководителя этой фирмы, С которым я и общался весь процесс, Спасибо большое за понимание, Буду всем вас рекомендовать, Ну пусть лучше люди не теряют свои файлы, Ну в жизни всякое бывает, Когда такое случается нужно ити в компанию EPOS

Добрый день. Случилась проблема с внешним жестким диском. Вспомнил про ЭПОС благодаря 100-летней давности рекламы на радио (в виде песни какой-то смешной). Девушка, при первом обращении, абсолютно понятно объяснила принцип предоставления услуги (поэтапно). Работа через курьера меня очень обрадовала, так как проживаю в пригороде. Я нахожусь в пригороде, поэтому для меня была очень удобна функция приема в работу диска от курьера НП. Новый диск для переноса инф. так же оформил доставкой сразу на их адрес. Отличный сервис, чувствуется профессионализм. Спасибо

Огромное спасибо коллективу компании за восстановление данных с жесткого диска. Всегда были на связи, и отвечали на все интересующие вопросы. Отдельное спасибо за предоставленную скидку. Работой очень доволен.

Спасибо компании за восстановление данных с hdd. Хоть и пришлось повозиться дольше по времени, но все восстановилось и достаточно за приемлемую цену. Сервис на высоком уровне.

Всі вігуки ❯

Форма онлайн замовлення

Опишіть, що сталося з даними або з накопичувачем, як проявляється несправність, що ви намагалися зробити, аби виправити ситуацію. Це допоможе інженерам розібратися з тим, як були втрачені дані і знайти оптимальний метод їх відновлення.

Вкажіть якомога детальніше файли та теки, які необхідно відновити в першу чергу. Якщо ви не пам'ятаєте назв та адрес файлів, вкажіть з якими типами файлів ви працювали: документи MS Office, бази даних, фотографії відео і т.п. Будь ласка не пишіть "вся інформація", оскільки ми не знаємо, що було записано на Ваш накопичувач, така відповідь рівноцінна "не знаю". Від повноти заповнення поля залежить не тільки об'єм відновленої інформації, але і вартість роботи.