Копіювання інформації
Копіювання інформації

Замовити консультацію

Ім'я
Телефон
Тема

Копіювання інформації

ЕПОС надає послуги з копіювання інформації зі справних носіїв. В залежності від побажань Замовника, можливе як створення повної копії носія, так і вибіркове копіювання файлів. Використання спеціалізованого обладнання, розробленого інженерами ЕПОС, дозволяє виконувати неруйнівне копіювання даних, при якому виключена будь-яка можливість запису на носій-джерело (оригінал).

ЕПОС надає унікальну послугу копіювання даних з мобільних пристроїв. Ця послуга полягає в створенні резервної копії даних телефону на ПК та/або перенесенні даних з одного мобільного пристрою на інший. Наявне обладнання забезпечує швидке копіювання інформації (адресної книги з внутрішньої пам’яті апарату та з SIM карти) як з мобільних телефонів, так і зі смартфонів, планшетних ПК та інших мобільних пристроїв. За бажанням Замовника, можливе перенесення мультимедійних файлів (фотографій, відеороликів, музики тощо), які зберігаються на Flash-картах та у внутрішній пам’яті пристрою.

ЕПОС надає послуги з копіювання інформації:

  • створення повної копії жорсткого диску IDE, SATA, SCSI, SAS;
  • вибіркове копіювання файлів користувача;
  • копіювання інформації з RAID-масиву, серверу;
  • копіювання даних з ноутбуку;
  • копіювання даних з відеореєстратора;
  • копіювання інформації з телефону, смартфону, планшетного ПК, КПК;

Відгуки

Професіонали, що дістануть інфу з будь-якого носія. Зручне обслуговування. Швидко.

Armen, via google.com

Хлопці відновлюють данні навіть з носіїв що з вигляду тільки в грубу на дрова. Дякую. Рекомендую.

Maxim, via google.com

Сподобався сервіс. Була певна проблема і звернувся лише повною діагностикою. Був здивований, що діагностика HDD на несправності дійсно була безкоштовна. На рецепції навіть дали захисну маску, так як свою забув. В середені навіть невеликий музей. Видно, що все зроблено для людей. Дякую Вам.

Андрей, via google.com

Реально в фірмі можуть витягти інформацію з мертвих дисків.

Igor, via google.com

Всі вігуки ❯

Форма онлайн замовлення

Опишіть, що сталося з даними або з накопичувачем, як проявляється несправність, що ви намагалися зробити, аби виправити ситуацію. Це допоможе інженерам розібратися з тим, як були втрачені дані і знайти оптимальний метод їх відновлення.

Вкажіть якомога детальніше файли та теки, які необхідно відновити в першу чергу. Якщо ви не пам'ятаєте назв та адрес файлів, вкажіть з якими типами файлів ви працювали: документи MS Office, бази даних, фотографії відео і т.п. Будь ласка не пишіть "вся інформація", оскільки ми не знаємо, що було записано на Ваш накопичувач, така відповідь рівноцінна "не знаю". Від повноти заповнення поля залежить не тільки об'єм відновленої інформації, але і вартість роботи.