Про нас
Про нас

Центр відновлення інформації ЕПОС

Центр відновлення інформації ЕПОС

ЕПОС - перша організація в Україні, що почала професійно займатись проблемою зберігання та відновлення інформації на цифрових носіях. Багаторічний досвід, величезний інтелектуальний потенціал, висока кваліфікація спеціалістів, наявність найсучаснішого професійного обладнання, висока якість обслуговування дозволили компанії ЕПОС стати та на протязі всього часу залишатись загальновизнаним лідером на українському ринку відновлення інформації.

Серед усіх Data Recovery-організацій на ринку України, Центр відновлення інформації ЕПОС єдиний має власну сертифіковану Чисту кімнату класу 100 та використовує її в процесі відновлення інформації. Наявність власної Чистої кімнати дозволяє виконувати роботи всередині герметичної камери жорсткого диску.

Одною з головних переваг ЕПОС є наявність відділу науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт. Діяльність цього підрозділу присвячена дослідженню методів зберігання інформації на цифрових носіях, а також розробці спеціалізованих апаратних та програмних рішень для відновлення та знищення інформації, діагностики носіїв інформації. Інженерами ЕПОС розроблено ряд пристроїв, що успішно використовуються Data Recovery-компаніями усього світу. За результатами досліджень в області зберігання інформації на жорстких магнітних дисках було випущено дві серії науково-популярних книг: Інформаційна безпека та Погляд на жорсткий диск з середини.

Постійна активна дослідна робота, тісна співпраця компанії з світовими лідерами в області виробництва інструментарію для відновлення інформації, дозволяє забезпечити найсучасніший рівень технологій. Усі послуги та внутрішні технологічні процедури є частиною системи контролю якості. Управління якістю здійснюється у відповідності до стандарту ISO 9001-2001.

Центр відновлення інформації ЕПОС - це:

  • Загальновизнаний лідер в області відновлення інформації в Україні
  • Ексклюзивний партнер в Україні компанії Ontrack Data Recovery - світового лідера з відновлення інформації.
  • Авторизований технічний центр компанії Samsung у сфері відновлення інформації з жорстких дисків.
  • Партнер компанії Hewlett-Packard у сфері відновлення інформації з RAID-систем.
  • Авторизований сервісний центр Samsung з ремонту жорстких дисків.
  • Дистриб’ютор компанії Intelligent Computer Solutions - світового лідера з виробництва обладнання для копіювання даних та розслідування комп’ютерних інцидентів.
  • Система якості відповідно до стандарту ISO 9001-2001.
  • Ліцензії СБУ на роботи з інформацією, що містить державну таємницю та на роботи в області технічного та криптографічного захисту інформації.

Переваги роботи з нашою компанією:

Довіряйте лідеру

Завдяки унікальним технологіям, великому досвіду, хорошій репутації та високому професіоналізму спеціалістів, ЕПОС вже багато років є загальновизнаним лідером на ринку послуг з відновлення інформації. Результати обробки статистики за період 2003-2013 роки показали, що більш ніж 85% прийнятих замовлень було виконано успішно.

Багаторічний досвід в області відновлення інформації

За 20 років роботи більш ніж 60000 замовників успішно користувались нашими послугами. Об’єм відновленої інформації перевищив 7 500 000 Гб. Завдяки накопиченому досвіду, в ЕПОС можливе відновлення інформації не тільки з сучасних накопичувачів, але й з дисків, що були зняті з виробництва 10-15 років тому, і зараз використовуються в якості носіїв інформації у промислових комп’ютерах.

Світове визнання

Високий професіоналізм компанії оцінили ряд організацій - світових лідерів в області зберігання та відновлення інформації: Samsung, HP, Intelligent Computer Solutions. ЕПОС став першим на території СНД ексклюзивним партнером Ontrack Data Recovery, має статус авторизованого технічного центру Samsung з відновлення інформації, авторизованого технічного центру Western Digital, Seagate і Maxtor.

Єдина в Україні чиста кімната класу 100

Проведення робіт всередині герметичної камери жорсткого диску потребує використання ряду спеціалізованих інструментів. Основним інструментом в даному випадку є чиста кімната. При проведенні таких робіт у звичайному приміщенні можлива незворотна втрата даних на жорсткому диску. ЕПОС має єдину в Україні чисту кімнату класу 100. Тільки у нас відновлення інформації з жорстких дисків, що мають пошкодження всередині герметичного блоку, проводяться у повній відповідності до технологічних вимог.

Розробка власних технологій та пристроїв

Завдяки результативній роботі відділу науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт ЕПОС, стало можливим вдосконалення існуючих та створення власних технологій відновлення інформації. Спеціалізовані програмні та апаратні пристрої, створені ЕПОС, успішно використовуються в лабораторіях відновлення інформації Росії, США, Франції, Туреччини, Китаю, Південної Кореї.

Конфіденційність

В компанії розроблено ряд внутрішніх систем контролю виконання робіт, що дозволяють гарантувати нашим замовникам повну конфіденційність. За роки роботи ЕПОС здобув бездоганну репутацію. Нам довіряють свою інформацію банки, страхові компанії, державні установи та інші організації, що за родом діяльності виконують обробку персональних даних, конфіденційної та секретної інформації. ЕПОС має ліцензию СБУ на роботу з інформацією, що містить державну таємницю, а також на роботи в області технічного та криптографічного захисту інформації.

Відгуки

Професіонали, що дістануть інфу з будь-якого носія. Зручне обслуговування. Швидко.

Armen, via google.com

Хлопці відновлюють данні навіть з носіїв що з вигляду тільки в грубу на дрова. Дякую. Рекомендую.

Maxim, via google.com

Сподобався сервіс. Була певна проблема і звернувся лише повною діагностикою. Був здивований, що діагностика HDD на несправності дійсно була безкоштовна. На рецепції навіть дали захисну маску, так як свою забув. В середені навіть невеликий музей. Видно, що все зроблено для людей. Дякую Вам.

Андрей, via google.com

Реально в фірмі можуть витягти інформацію з мертвих дисків.

Igor, via google.com

Всі вігуки ❯

Форма онлайн замовлення

Опишіть, що сталося з даними або з накопичувачем, як проявляється несправність, що ви намагалися зробити, аби виправити ситуацію. Це допоможе інженерам розібратися з тим, як були втрачені дані і знайти оптимальний метод їх відновлення.

Вкажіть якомога детальніше файли та теки, які необхідно відновити в першу чергу. Якщо ви не пам'ятаєте назв та адрес файлів, вкажіть з якими типами файлів ви працювали: документи MS Office, бази даних, фотографії відео і т.п. Будь ласка не пишіть "вся інформація", оскільки ми не знаємо, що було записано на Ваш накопичувач, така відповідь рівноцінна "не знаю". Від повноти заповнення поля залежить не тільки об'єм відновленої інформації, але і вартість роботи.