Ремонт жорстких дисків
Ремонт жорстких дисків

Замовити консультацію

Ім'я
Телефон
Тема

Ремонт жорстких дисків

У сучасних комп’ютерах основним пристроєм зберігання інформації є жорсткий диск (НЖМД, HDD, вінчестер). Враховуючи особливу складність конструкції, жорсткий диск прийнято вважати найменш надійним вузлом сучасного ПК.

Найбільш розповсюджені випадки пошкодження жорсткого диску:

  • несправність плати управління;
  • пошкодження службової інформації;
  • наявність пошкоджених ділянок на магнітній поверхні диску;
  • несправність блоку магнітних головок;
  • пошкодження двигуна.

Ремонт жорсткого диску - це комплекс заходів з відновлення його працездатного стану. Всупереч розповсюдженій думці, ремонт вінчестеру не обмежується заміною несправних елементів. В процесі ремонту жорсткий диск проходить внутрішню автоматичну процедуру самоналаштування, що закладена виробником. При проходженні самоналаштування, на диску виконується ряд тестів, деструктивних для інформації, що на ньому зберігалась. Отже, вся інформація, що знаходилась на диску раніше, втрачається без можливості її подальшого відновлення.

ЕПОС надає послуги з ремонту HDD будь-яких виробників: Compaq, Fujitsu, Hitachi, НР, IBM, Maxtor, Nikimi, Quantum, Samsung, Seagate, Toshiba, Western Digital, та інших.

Відгуки

Професіонали, що дістануть інфу з будь-якого носія. Зручне обслуговування. Швидко.

Armen, via google.com

Хлопці відновлюють данні навіть з носіїв що з вигляду тільки в грубу на дрова. Дякую. Рекомендую.

Maxim, via google.com

Сподобався сервіс. Була певна проблема і звернувся лише повною діагностикою. Був здивований, що діагностика HDD на несправності дійсно була безкоштовна. На рецепції навіть дали захисну маску, так як свою забув. В середені навіть невеликий музей. Видно, що все зроблено для людей. Дякую Вам.

Андрей, via google.com

Реально в фірмі можуть витягти інформацію з мертвих дисків.

Igor, via google.com

Всі вігуки ❯

Форма онлайн замовлення

Опишіть, що сталося з даними або з накопичувачем, як проявляється несправність, що ви намагалися зробити, аби виправити ситуацію. Це допоможе інженерам розібратися з тим, як були втрачені дані і знайти оптимальний метод їх відновлення.

Вкажіть якомога детальніше файли та теки, які необхідно відновити в першу чергу. Якщо ви не пам'ятаєте назв та адрес файлів, вкажіть з якими типами файлів ви працювали: документи MS Office, бази даних, фотографії відео і т.п. Будь ласка не пишіть "вся інформація", оскільки ми не знаємо, що було записано на Ваш накопичувач, така відповідь рівноцінна "не знаю". Від повноти заповнення поля залежить не тільки об'єм відновленої інформації, але і вартість роботи.