Знищення інформації
Знищення інформації

Замовити консультацію

Ім'я
Телефон
Тема

Знищення інформації

ЕПОС надає послуги з гарантованого знищення інформації на жорстких дисках. В залежності від стану жорсткого диску можливі наступні варіанти робіт:

  • Зі збереженням працездатності жорсткого диску.
  • Без збереження працездатності жорсткого диску.

Знищення інформації зі збереженням працездатності жорсткого диску актуально для справних носіїв. Виконується методом перезапису усього адресного простору, включаючи область НРА (Host Protected Area), певними кодовими послідовностями у відповідності до вимог стандартів ГОСТ Р5039, DoD 5220.22-M (США), VSITR (Германія). Тривалість виконання робіт залежить від місткості диску. При цьому працездатність носія не втрачається: є можливість його подальшого використання для виконання інших задач.

Для несправних накопичувачів на магнітних дисках застосовується фізичний метод знищення інформації, що заснований на впливі потужного зовнішнього електромагнітного імпульсу. В результаті такого впливу виконується намагнічування усіх магнітних доменів робочого шару накопичувача до стану насичення. Це призводить до зникнення магнітних переходів, в яких кодується вся інформація, що записана на носії. Повне порушення початкової магнітної структури накопичувача призводить до гарантованого знищення усієї інформації, включаючи службову інформацію, що записується на жорсткий диск при виготовленні та потрібна для його функціонування. Жорсткий диск при цьому стає непрацездатним, а інформація не підлягає відновленню. Оскільки зовні HDD не пошкоджується, залишається можливість заміни по гарантії. Знищення інформації таким способом проводиться в присутності Замовника.

Відгуки

Професіонали, що дістануть інфу з будь-якого носія. Зручне обслуговування. Швидко.

Armen, via google.com

Хлопці відновлюють данні навіть з носіїв що з вигляду тільки в грубу на дрова. Дякую. Рекомендую.

Maxim, via google.com

Сподобався сервіс. Була певна проблема і звернувся лише повною діагностикою. Був здивований, що діагностика HDD на несправності дійсно була безкоштовна. На рецепції навіть дали захисну маску, так як свою забув. В середені навіть невеликий музей. Видно, що все зроблено для людей. Дякую Вам.

Андрей, via google.com

Реально в фірмі можуть витягти інформацію з мертвих дисків.

Igor, via google.com

Всі вігуки ❯

Форма онлайн замовлення

Опишіть, що сталося з даними або з накопичувачем, як проявляється несправність, що ви намагалися зробити, аби виправити ситуацію. Це допоможе інженерам розібратися з тим, як були втрачені дані і знайти оптимальний метод їх відновлення.

Вкажіть якомога детальніше файли та теки, які необхідно відновити в першу чергу. Якщо ви не пам'ятаєте назв та адрес файлів, вкажіть з якими типами файлів ви працювали: документи MS Office, бази даних, фотографії відео і т.п. Будь ласка не пишіть "вся інформація", оскільки ми не знаємо, що було записано на Ваш накопичувач, така відповідь рівноцінна "не знаю". Від повноти заповнення поля залежить не тільки об'єм відновленої інформації, але і вартість роботи.