Відновлення інформації з стільникових пристроїв
Відновлення інформації з стільникових пристроїв

Замовити консультацію

Ім'я
Телефон
Тема

Відновлення інформації з мобільних пристроїв

До портативних гаджетів, без яких важко уявити сучасне життя, можна віднести цілі класи пристроїв: мобільні телефони, КПК, смартфони, GPS-навігатори, планшетні ПК, диктофони, плеєри, електронні книги, тощо. Окрім прямого призначення,вони все частіше використовуються для зберігання, а інколи і для обробки інформації.

Найбільшу кількість важливої інформації люди зберігають на мобільних телефонах та планшетних ПК. Як і всі переносні пристрої, їх легко пошкодити, або спотворити їх налаштування. Це пояснює підвищений попит на послуги у сфері відновлення інформації з телефону та відновлення контактів з записної книги.

Відновлення інформації з мобільних пристроїв

Основні причини втрати інформації на мобільних пристроях

 • Механічні пошкодження.
 • Видалення інформації.
 • Форматування.
 • Помилки синхронізації з ПК.
 • Блокування доступу до пристрою паролем.
 • Вплив вірусів та шкідливого ПЗ.
 • Оновлення версії керуючої програми (прошивки).

В якості носія інформації в мобільних пристроях найчастіше використовується пам’ять, побудована на основі технології Flash. При розробці та виготовленні Flash-пам’яті кожен з виробників застосовує власні алгоритми запису та зберігання інформації. Тому процедура зчитування та відновлення інформації з мобільних пристроїв – нетривіальна та технічно складна задача.

До недавнього часу для створення образу даних мобільного пристрою необхідно було виконати його повне розбирання, демонтаж мікросхем пам’яті, їх зчитування та аналіз. Даний підхід дає позитивні результати, але сам пристрій стає непридатним для подальшого використання. До того ж, деякі виробники застосовують шифрування, і навіть пряме зчитування мікросхем пам’яті не приносить бажаного результату, адже обійти алгоритм шифрування в більшості випадків практично неможливо. В таких випадках необхідне застосування технології зчитування, при використанні якої дешифратором виступає сам пристрій.

Центр відновлення інформації ЕПОС володіє технологією неруйнівного копіювання інформації з мобільних пристроїв, застосування якої дає можливість створювати точний образ даних, не пошкоджуючи пристрій.

Послуги ЕПОС у сфері відновлення інформації з мобільних пристроїв

 • Відновлення інформації з телефону, смартфону.
 • Відновлення аудіо-записів з диктофонів та mp3-плеєрів.
 • Відновлення інформації з iPhone, iPad.
 • Відновлення інформації з планшетів, КПК, електронних книг.
 • Перенесення даних на мобільних телефонах та смартфонах.
 • Створення резервної копії даних телефонів та смартфонів.

Відгуки

Професіонали, що дістануть інфу з будь-якого носія. Зручне обслуговування. Швидко.

Armen, via google.com

Хлопці відновлюють данні навіть з носіїв що з вигляду тільки в грубу на дрова. Дякую. Рекомендую.

Maxim, via google.com

Сподобався сервіс. Була певна проблема і звернувся лише повною діагностикою. Був здивований, що діагностика HDD на несправності дійсно була безкоштовна. На рецепції навіть дали захисну маску, так як свою забув. В середені навіть невеликий музей. Видно, що все зроблено для людей. Дякую Вам.

Андрей, via google.com

Реально в фірмі можуть витягти інформацію з мертвих дисків.

Igor, via google.com

Всі вігуки ❯

Форма онлайн замовлення

Опишіть, що сталося з даними або з накопичувачем, як проявляється несправність, що ви намагалися зробити, аби виправити ситуацію. Це допоможе інженерам розібратися з тим, як були втрачені дані і знайти оптимальний метод їх відновлення.

Вкажіть якомога детальніше файли та теки, які необхідно відновити в першу чергу. Якщо ви не пам'ятаєте назв та адрес файлів, вкажіть з якими типами файлів ви працювали: документи MS Office, бази даних, фотографії відео і т.п. Будь ласка не пишіть "вся інформація", оскільки ми не знаємо, що було записано на Ваш накопичувач, така відповідь рівноцінна "не знаю". Від повноти заповнення поля залежить не тільки об'єм відновленої інформації, але і вартість роботи.