Відновлення інформації з RAID-масивів
Відновлення інформації з RAID-масивів

Замовити консультацію

Ім'я
Телефон
Тема

Відновлення інформації з RAID-масивів

RAID (redundant array of independent disks, надлишковий масив незалежних дисків) - група дисків, об’єднаних в один логічний пристрій для підвищення відмовостійкості та швидкодії систем зберігання інформації.

Хоча, використання RAID суттєво підвищує надійність зберігання інформації, вони не гарантують повного захисту від втрати інформації. Серед найбільш розповсюджених робіт у сфері відновлення даних з RAID слід виділити наступні:

  • відновлення даних з RAID в разі одночасної відмови декількох вінчестерів;
  • відновлення інформації з RAID в разі логічних пошкоджень;
  • відновлення RAID-масиву в разі збоїв контролеру;
  • відновлення інформації після помилок користувача.

Враховуючи особливості структури RAID, роботи у сфері відновлення інформації з них суттєво складніші, ніж відновлення з окремих накопичувачів. В першу чергу проводиться ретельна діагностика усіх дисків, що входять до складу масиву. Роботи з відновлення інформації починаються зі створення посекторних копій кожного з дисків. Для створення копій використовується спеціалізоване обладнання, яке виключає будь-яку можливість запису на оригінальний накопичувач. З отриманих копій створюється програмний образ масиву, і всі подальші роботи з аналізу та відновлення проводяться з отриманим образом. За відсутності можливості створення копій, робота з дисками проводиться з використанням апаратних блокаторів запису.

Завдяки використанню спеціальних програмних та програмно-апаратних засобів власної розробки для проведення аналізу та відновлення інформації, спеціалісти ЕПОС за 15 років успішно відновили інформацію з більш ніж чотирьох тисяч RAID-масивів.

Відгуки

Професіонали, що дістануть інфу з будь-якого носія. Зручне обслуговування. Швидко.

Armen, via google.com

Хлопці відновлюють данні навіть з носіїв що з вигляду тільки в грубу на дрова. Дякую. Рекомендую.

Maxim, via google.com

Сподобався сервіс. Була певна проблема і звернувся лише повною діагностикою. Був здивований, що діагностика HDD на несправності дійсно була безкоштовна. На рецепції навіть дали захисну маску, так як свою забув. В середені навіть невеликий музей. Видно, що все зроблено для людей. Дякую Вам.

Андрей, via google.com

Реально в фірмі можуть витягти інформацію з мертвих дисків.

Igor, via google.com

Всі вігуки ❯

Форма онлайн замовлення

Опишіть, що сталося з даними або з накопичувачем, як проявляється несправність, що ви намагалися зробити, аби виправити ситуацію. Це допоможе інженерам розібратися з тим, як були втрачені дані і знайти оптимальний метод їх відновлення.

Вкажіть якомога детальніше файли та теки, які необхідно відновити в першу чергу. Якщо ви не пам'ятаєте назв та адрес файлів, вкажіть з якими типами файлів ви працювали: документи MS Office, бази даних, фотографії відео і т.п. Будь ласка не пишіть "вся інформація", оскільки ми не знаємо, що було записано на Ваш накопичувач, така відповідь рівноцінна "не знаю". Від повноти заповнення поля залежить не тільки об'єм відновленої інформації, але і вартість роботи.