Відновлення інформації з Flash-носіїв
Відновлення інформації з Flash-носіїв

Замовити консультацію

Ім'я
Телефон
Тема

Відновлення інформації з Flash-носіїв

Flash-пам‘ять широко застосовується в якості носія інформації завдяки своїм невеликим розмірам, низькому енергоспоживанню, та стійкості до механічних впливів. Цей носій використовується в електронних пристроях, призначених для експлуатації в несприятливих умовах (перепади температур, робота в русі):

Відновлення інформації з Flash
 • USB-флешки;
 • SSD (твердотільні) накопичувачі;
 • карти пам‘яті Secure Digital (SD), xD-Picture, CompactFlash (CF), Memory Stick (MS), MultiMedia Card (MMC), тощо;
 • портативні пристрої: мобільні телефони, цифрові фотоапарати, відеокамери, mp3-плеєри, електронні книги, диктофони;
 • побутова електроніка, автомобільні та промислові комп‘ютери.

Найбільш розповсюджені випадки, в яких необхідно проводити відновлення інформації з флешки

 • Помилки користувача (ненавмисне видалення файлів, форматування, некоректне вилучення накопичувача).
 • Механічні пошкодження (пошкодження роз’єму, пошкодження плати, вплив вологи).
 • Апаратні неполадки (несправність контроллеру, пошкодження службових даних накопичувача).
 • Спроби відновити інформацію з флешки самостійно.
 • Збої в роботі прикладних програм.
 • Некоректне відновлення інформації на флешці (файлів користувача чи службових таблиць).

За принципом запису Flash-носії принципово відрізняються від магнітних чи оптичних накопичувачів. Принцип зберігання інформації в енергонезалежній Flash-пам’яті заснований на зміні та реєстрації електричного заряду в ізольованій області напівпровідника. У Flash-накопичувачах інформація зберігається в одній чи декількох мікросхемах пам’яті, об’єднаних в один пристрій.

Відновлення інформації з флешки, яка має апаратну несправність – складний технологічний процес, що включає зчитування мікросхеми пам’яті, аналіз отриманих даних та їх збір в єдину логічну структуру. Головна ціль цього процесу – повернення втраченої інформації, а не відновлення флешки (ремонт) для її подальшого використання.

Інженерами ЕПОС розроблено власний програмно-апаратний комплекс EPOS FlashExtractor, який дозволяє виконати відновлення файлів з флешки шляхом прямого фізичного доступу до мікросхеми енергонезалежної пам’яті. Завдяки використанню EPOS FlashExtractor вдається ефективно відновити інформацію з флешки навіть у випадку апаратної несправності останньої.

Застосування даного комплексу дозволяє проводити роботи з будь-якими мікросхемами пам’яті типу NAND та виконувати відновлення флешок найновіших зразків, адже він підтримує технологію TLC та новий протокол зчитування Reliable Read.

EPOS FlashExtractor з успіхом використовується для відновлення інформації в спеціалізованих фірмах України, Росії, Туреччини, Китаю.

Відгуки

Професіонали, що дістануть інфу з будь-якого носія. Зручне обслуговування. Швидко.

Armen, via google.com

Хлопці відновлюють данні навіть з носіїв що з вигляду тільки в грубу на дрова. Дякую. Рекомендую.

Maxim, via google.com

Сподобався сервіс. Була певна проблема і звернувся лише повною діагностикою. Був здивований, що діагностика HDD на несправності дійсно була безкоштовна. На рецепції навіть дали захисну маску, так як свою забув. В середені навіть невеликий музей. Видно, що все зроблено для людей. Дякую Вам.

Андрей, via google.com

Реально в фірмі можуть витягти інформацію з мертвих дисків.

Igor, via google.com

Всі вігуки ❯

Форма онлайн замовлення

Опишіть, що сталося з даними або з накопичувачем, як проявляється несправність, що ви намагалися зробити, аби виправити ситуацію. Це допоможе інженерам розібратися з тим, як були втрачені дані і знайти оптимальний метод їх відновлення.

Вкажіть якомога детальніше файли та теки, які необхідно відновити в першу чергу. Якщо ви не пам'ятаєте назв та адрес файлів, вкажіть з якими типами файлів ви працювали: документи MS Office, бази даних, фотографії відео і т.п. Будь ласка не пишіть "вся інформація", оскільки ми не знаємо, що було записано на Ваш накопичувач, така відповідь рівноцінна "не знаю". Від повноти заповнення поля залежить не тільки об'єм відновленої інформації, але і вартість роботи.