Відновлення інформації з промислових комп’ютерів
Відновлення інформації з промислових комп’ютерів

Замовити консультацію

Ім'я
Телефон
Тема

Відновлення інформації з промислових комп’ютерів

Промислові комп’ютери забезпечують роботу програмних додатків у промисловому виробничому процесі. Враховуючи той факт, що дані пристрої не універсальні і пристосовані під вузькі, конкретні задачі, їх внутрішня будова є не завжди типовою (не обов’язково ІВМ РС-сумісний комп’ютер, не обов’язково архітектура х86).

Характеристики промислового комп’ютера визначаються виключно потребами конкретної задачі та умовами роботи.

В якості носія інформації у промислових комп’ютерах зустрічаються різні типи пристроїв: від Flash-носіїв та жорстких дисків до складних систем на основі RAID-масивів. Основні вимоги до таких носіїв – підвищена відмовостійкість та стійкість до впливу зовнішніх факторів.

Найбільш розповсюджені випадки втрати даних на промисловому обладнанні:

  • апаратні та програмні збої пристрою зберігання інформації;
  • форматування, ініціалізація накопичувача при підключенні до ПК;
  • вихід з ладу накопичувача в результаті впливу зовнішніх факторів;
  • некоректна заміна носія.

Відновлення інформації з промислового комп’ютера починається зі створення посекторної копії накопичувача та дослідження принципу запису та зберігання інформації. Компанією ЕПОС розроблено спеціалізовані технології копіювання інформації для її подальшого аналізу, використання яких виключає будь-яку можливість випадкової зміни чи пошкодження записаних даних. За результатами проведеного аналізу проводяться роботи з відновлення інформації.

ЕПОС надає послуги з копіювання та відновлення інформації з промислових комп’ютерів:

  • неруйнівне копіювання;
  • відновлення інформації при апаратному пошкодженні накопичувача;
  • відновлення інформації при пошкодженні файлової структури;
  • заміна носія промислового комп’ютера;
  • модернізація накопичувача промислового комп’ютера.

Враховуючи специфіку обладнання, для промислових систем важливо відновити запуск операційної системи, що суттєво ускладнює задачу. Також розповсюджені випадки прив’язки комп’ютера до конкретного накопичувача, що виключає можливість установки іншого.

Спеціалістами ЕПОС розроблено спеціальну технологію EPOS emulator HDD (апаратний емулятор жорсткого диску) що дозволяє виконувати заміну накопичувача за наявності жорсткої прив’язки. Застосування даної технології дозволяє успішно виконувати роботи з відновлення інформації та модернізації систем зберігання інформації в промислових комп’ютерах.

Відгуки

Професіонали, що дістануть інфу з будь-якого носія. Зручне обслуговування. Швидко.

Armen, via google.com

Хлопці відновлюють данні навіть з носіїв що з вигляду тільки в грубу на дрова. Дякую. Рекомендую.

Maxim, via google.com

Сподобався сервіс. Була певна проблема і звернувся лише повною діагностикою. Був здивований, що діагностика HDD на несправності дійсно була безкоштовна. На рецепції навіть дали захисну маску, так як свою забув. В середені навіть невеликий музей. Видно, що все зроблено для людей. Дякую Вам.

Андрей, via google.com

Реально в фірмі можуть витягти інформацію з мертвих дисків.

Igor, via google.com

Всі вігуки ❯

Форма онлайн замовлення

Опишіть, що сталося з даними або з накопичувачем, як проявляється несправність, що ви намагалися зробити, аби виправити ситуацію. Це допоможе інженерам розібратися з тим, як були втрачені дані і знайти оптимальний метод їх відновлення.

Вкажіть якомога детальніше файли та теки, які необхідно відновити в першу чергу. Якщо ви не пам'ятаєте назв та адрес файлів, вкажіть з якими типами файлів ви працювали: документи MS Office, бази даних, фотографії відео і т.п. Будь ласка не пишіть "вся інформація", оскільки ми не знаємо, що було записано на Ваш накопичувач, така відповідь рівноцінна "не знаю". Від повноти заповнення поля залежить не тільки об'єм відновленої інформації, але і вартість роботи.