Відновлення інформації з серверів
Відновлення інформації з серверів

Замовити консультацію

Ім'я
Телефон
Тема

Відновлення інформації з серверів

Сервер - це комп’ютер, виділений для виконання сервісних задач без прямої участі оператора. Функцію сервера може виконувати навіть звичайний офісний ПК, проте найчастіше для цього виділяється спеціалізований високопродуктивний комп’ютер. Незалежно від платформи, що використовується, на серверах зазвичай оброблюється та зберігається критична інформація. Втрата такої інформації може завдати суттєвих збитків організації за кожен день простою, тому у відновлені інформації з сервера ключовими факторами є повнота відновлення інформації та строк виконання робіт.

Відновлення інформації з серверів

Найбільш розповсюджені випадки втрати даних на серверах

  • Апаратні несправності серверу.
  • Збої операційної системи.
  • Відмова декількох жорстких дисків одночасно.
  • Вихід з ладу RAID-контролеру.
  • Наслідки некоректної процедури відновлення структури RAID-масиву (rebuild).
  • Пошкодження логічної структури даних на сервері.
  • Випадкове чи навмисне видалення інформації.

Робота з серверами завжди починається з аналізу ймовірних причин втрати інформації, в тому числі дослідження носіїв. При цьому потрібно виключити зміни початкових даних на носіях. Тому робота з аналізу та відновленню інформації з сервера проводиться з використанням апаратних блокаторів запису, які гарантують захист початкових дисків від змін.

Враховуючи підвищені вимоги до надійності зберігання інформації, в якості накопичувачів інформації в серверах переважно використовуються RAID-масиви, відновлення інформації з яких потребує глибоких знань їх внутрішньої будови, програмного забезпечення та апаратної реалізації. Спеціалісти ЕПОС мають багаторічний досвід відновлення інформації з RAID-масивів будь-якого рівня.

Послуги ЕПОС у сфері відновлення інформації з серверів

  • Відновлення файлів з серверу.
  • Повне відновлення серверу.

У першому випадку відновлена інформація переноситься на заздалегіть підготовлений носій.

При повномі відновленні серверу додатково до відновлення інформації проводяться роботи з відновлення працездатності операційної системи. Це значно прискорює повернення серверу в експлуатацію за рахунок економії часу на складну і довготривалу інсталяцію, налаштування серверної ОС та необхідних додатків. Слід зазначити, що через особливу складність роботи з повного відновлення серверу проводяться тільки за наявності технічної можливості.

Відгуки

Професіонали, що дістануть інфу з будь-якого носія. Зручне обслуговування. Швидко.

Armen, via google.com

Хлопці відновлюють данні навіть з носіїв що з вигляду тільки в грубу на дрова. Дякую. Рекомендую.

Maxim, via google.com

Сподобався сервіс. Була певна проблема і звернувся лише повною діагностикою. Був здивований, що діагностика HDD на несправності дійсно була безкоштовна. На рецепції навіть дали захисну маску, так як свою забув. В середені навіть невеликий музей. Видно, що все зроблено для людей. Дякую Вам.

Андрей, via google.com

Реально в фірмі можуть витягти інформацію з мертвих дисків.

Igor, via google.com

Всі вігуки ❯

Форма онлайн замовлення

Опишіть, що сталося з даними або з накопичувачем, як проявляється несправність, що ви намагалися зробити, аби виправити ситуацію. Це допоможе інженерам розібратися з тим, як були втрачені дані і знайти оптимальний метод їх відновлення.

Вкажіть якомога детальніше файли та теки, які необхідно відновити в першу чергу. Якщо ви не пам'ятаєте назв та адрес файлів, вкажіть з якими типами файлів ви працювали: документи MS Office, бази даних, фотографії відео і т.п. Будь ласка не пишіть "вся інформація", оскільки ми не знаємо, що було записано на Ваш накопичувач, така відповідь рівноцінна "не знаю". Від повноти заповнення поля залежить не тільки об'єм відновленої інформації, але і вартість роботи.