Відновлення інформації з відеореєстраторів
Відновлення інформації з відеореєстраторів

Замовити консультацію

Ім'я
Телефон
Тема

Відновлення інформації з відеореєстраторів

Відеореєстратор (DVR, Digital Video Recorder) – спеціалізований пристрій запису, зберігання та відтворення відеоінформації. Це ключовий елемент відео-спостереження. Відеозаписи з камер спостереження часто використовуються в судах чи корпоративних розслідуваннях, тому зникнення даних з DVR, випадкове чи навмисне, може суттєво ускладнити процес розслідування.

Розповсюджені причини втрати даних на DVR

 • Втрата чи пошкодження відеозаписів в DVR.
 • Втрата паролю доступу до відео-файлів.
 • Ініціалізація (форматування) жорсткого диску з DVR при підключенні до ПК.
 • Некоректна заміна чи перестановка накопичувача.
 • Вихід з ладу накопичувача з відеозаписами.
 • Програмні та апаратні збої відеореєстратора.

Найбільш розповсюджені архітектури DVR поділяються на автономні та побудовані на базі ПК. Відеореєстратори, що побудовані на базі ПК, керуються засобами операційної системи, але для обробки відео в них використовуються спеціалізовані плати відеозапису.

Автономні відеореєстратори не потребують підключення до ПК, мають свою власну операційну систему, використовують власні (переважно нестандартні) методи запису, кодування та зберігання відео, захист паролем, шифрування записаної інформації. Ці фактори суттєво ускладнюють відновлення інформації з відеореєстратора. В якості носія інформації в автономних DVR можуть бути використані жорсткі диски Flash-носії, твердотільні диски (SSD), RAID-масиви.

ЕПОС надає послуги з копіювання та відновленню інформації з DVR

 • Копіювання інформації з відеореєстратора.
 • Відновлення видалених відеозаписів.
 • Відновлення доступу до DVR, захищених паролем.
 • Відновлення відео з несправних відеореєстраторів.
 • Конвертування нестандартного відео з DVR в формати, доступні для перегляду стандартними засобами ПК (avi, mpg).

Спеціалістами ЕПОС розроблено ряд інструментів та унікальних методик, які дозволяють виконувати успішне відновлення файлів з відеореєстратора в більшості випадків.

Відновлення інформації з відеореєстратора починається зі створення посекторного образу носія та аналізу принципу запису і зберігання інформації. При копіюванні носія з відеореєстратора використовуються технології неруйнівного копіювання, завдяки яким виявлені відеозаписи можуть надаватись в якості доказів у судах. За результатами проведеного аналізу проводяться роботи з відновлення інформації. Трапляються випадки, коли спочатку необхідно виконати відновлення відеореєстратора, а подальше декодування та зберігання відеозаписів виконати вбудованими засобами пристрою.

Для підвищення ймовірності відновлення інформації та скорочення строків виконання робіт бажано (а в деяких випадках необхідно) при оформленні замовлення надавати не лише носій, а й сам відеореєстратор, в якому він був встановлений.

Відгуки

Професіонали, що дістануть інфу з будь-якого носія. Зручне обслуговування. Швидко.

Armen, via google.com

Хлопці відновлюють данні навіть з носіїв що з вигляду тільки в грубу на дрова. Дякую. Рекомендую.

Maxim, via google.com

Сподобався сервіс. Була певна проблема і звернувся лише повною діагностикою. Був здивований, що діагностика HDD на несправності дійсно була безкоштовна. На рецепції навіть дали захисну маску, так як свою забув. В середені навіть невеликий музей. Видно, що все зроблено для людей. Дякую Вам.

Андрей, via google.com

Реально в фірмі можуть витягти інформацію з мертвих дисків.

Igor, via google.com

Всі вігуки ❯

Форма онлайн замовлення

Опишіть, що сталося з даними або з накопичувачем, як проявляється несправність, що ви намагалися зробити, аби виправити ситуацію. Це допоможе інженерам розібратися з тим, як були втрачені дані і знайти оптимальний метод їх відновлення.

Вкажіть якомога детальніше файли та теки, які необхідно відновити в першу чергу. Якщо ви не пам'ятаєте назв та адрес файлів, вкажіть з якими типами файлів ви працювали: документи MS Office, бази даних, фотографії відео і т.п. Будь ласка не пишіть "вся інформація", оскільки ми не знаємо, що було записано на Ваш накопичувач, така відповідь рівноцінна "не знаю". Від повноти заповнення поля залежить не тільки об'єм відновленої інформації, але і вартість роботи.