Відновлення поштових файлів
Відновлення поштових файлів

Замовити консультацію

Ім'я
Телефон
Тема

Відновлення поштових файлів

Електронна пошта вже давно стала на лише засобом комунікації, а й доволі потужним та необхідним інструментом для бізнесу. Тому втрата поштових архівів може призвести до значних репутаційних та фінансових втрат.

Причини недоступності електронної пошти:

• Неспарвність носія (HDD, SSD, RAID, Flash), на якому зберігались поштові файли

• Вплив вірусів або антивірусних програм

• Випадкове або навмисне видалення файлів поштових баз та архівів

• Пошкодження файлу поштової бази

• Форматування носія, перевстановлення операційної системи

• Пошкодження логічних структур

Спеціалісти ЕПОС мають багаторічний досвід відновлення поштових баз та повідомлень в різних форматах (PST, OST, DBX, TBB, EML та ін.). Для відновлення використовуються спеціалізовані методики та програмні засоби, що забезпечують пошук поштових повідомлень за їх структурою. При такому підході відновлюється максимально можлива кількість поштових повідомлень. Розроблені технології забезпечують успішне відновлення як текстів повідомлень, так і вкладених файлів.

Для скорочення строків робіт та підвищення ймовірності успішного відновлення поштових баз та повідомлень, рекомендовано передавати оригінальний носій, на якому вони зберігались.

Відгуки

Професіонали, що дістануть інфу з будь-якого носія. Зручне обслуговування. Швидко.

Armen, via google.com

Хлопці відновлюють данні навіть з носіїв що з вигляду тільки в грубу на дрова. Дякую. Рекомендую.

Maxim, via google.com

Сподобався сервіс. Була певна проблема і звернувся лише повною діагностикою. Був здивований, що діагностика HDD на несправності дійсно була безкоштовна. На рецепції навіть дали захисну маску, так як свою забув. В середені навіть невеликий музей. Видно, що все зроблено для людей. Дякую Вам.

Андрей, via google.com

Реально в фірмі можуть витягти інформацію з мертвих дисків.

Igor, via google.com

Всі вігуки ❯

Форма онлайн замовлення

Опишіть, що сталося з даними або з накопичувачем, як проявляється несправність, що ви намагалися зробити, аби виправити ситуацію. Це допоможе інженерам розібратися з тим, як були втрачені дані і знайти оптимальний метод їх відновлення.

Вкажіть якомога детальніше файли та теки, які необхідно відновити в першу чергу. Якщо ви не пам'ятаєте назв та адрес файлів, вкажіть з якими типами файлів ви працювали: документи MS Office, бази даних, фотографії відео і т.п. Будь ласка не пишіть "вся інформація", оскільки ми не знаємо, що було записано на Ваш накопичувач, така відповідь рівноцінна "не знаю". Від повноти заповнення поля залежить не тільки об'єм відновленої інформації, але і вартість роботи.